Philips AVENT представляє зручні та безпечні скляні пляшечки для годування серії Natural

Декабрь 25, 2013

 

Правильне годування малюка від 0 до 12 місяців – запорука формування у нього здорової травної системи та імунітету.

 

Philips AVENT представляє ергономічні скляні пляшечки серії Natural SCF671/17 (з 0 місяців, 120 мл) та SCF673/17 (з 1 місяця, 240 мл), призначені для грудного молока, соку, води, фруктових пюре або рідких каш.

 

 

 

Грудне годування відтепер можна поєднувати з годуванням з пляшечки: широка соска, що повторює форму молочної залози, забезпечує природній захват. Процес прийняття їжі буде для малюка приємним та комфортним - унікальні «пелюстки» соски надають їй додаткової м'якості та гнучкості. Завдяки цим інноваціям скляні пляшечки Philips AVENT серії Natural SCF671/17 та SCF673/17 забезпечують малюку більш природне вигодовування. Крім того, спеціальна конструкція сосок з інноваційним подвійним клапаном знижує ймовірність виникнення кольок у малюка, оскільки повітря надходить у пляшечку, а не в животик дитини.

 

 

Philips AVENT гарантує гігієнічність та безпечність продукції. Пляшечки для годування - термостійкі, витримують перепади температури, тому їх можна безпечно зберігати в холодильнику, нагрівати та стерилізувати.

 

 

 

Посуд виготовлено з французького високоякісного скла фармацевтичної категорії. Скляні пляшечки Philips AVENT SCF671/17 та SCF673/17 оздоблені з використанням органічних чорнил та виготовлені виключно з первинної сировини для досягнення найвищої якості та максимальної безпечності.

 

Пляшечки не містять токсичний бісфенол-А та сумісні з іншими продуктами лінії Philips AVENT, за винятком пляшечок і ручок для кружок серії Classic. Рекомендується використовувати пляшечки Natural виключно з сосками серії Natural.

 

Зручність використання, а також любов та турботу про малюків гідно оцінили батьки - учасники Всеукраїнської акції «ХИТ-2013. Лучшее для малыша» журналу «Твой Малыш». У номінації «Краща дитяча пляшечка» перемогли скляні пляшечки Philips AVENT серії Natural.

 

Ємність пляшечок Philips AVENT серії Natural SCF671/17 (з 0 місяців) - 120 мл, SCF673/17 (з 1 місяця) - 240 мл

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com 
Web: www.philips.com, www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.