«Благодійність замість сувенірів»: Philips разом з партнерами допомогли важкохворій дитині

Декабрь 27, 2013

 

Перед новорічними святами компанія Philips спільно з благодійним фондом «Крона» провели акцію «Благодійність замість сувенірів», під час якої партнери замість традиційних подарунків отримали можливість допомогти дівчинці Регіні впоратися з важкою хворобою.

 

Від імені кожного партнера були перераховані гроші на оплату рахунку лікарні за необхідне лікування. Загальна сума склала 100 000 грн.

 

Детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті благодійного фонду - http://krona.niko.ua/ua/ 

 

Компанія Philips висловлює подяку всім партнерам, які взяли участь в акції.

Participant List

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.