Компактна мультиварка Philips HD3134 – смачне та різноманітне меню на будь-якій кухні

Январь 9, 2014

Тушити печеню, варити супи, пекти пироги та готувати на пару поживні страви відтепер можна за допомоги багатофункціональної мультиварки Philips HD3134.

 

 

Компактний прилад з 3-літровою ємністю, в якій можна приготувати будь-які страви, дозволяє кожній господині відчути себе професіоналом на кухні та тішити близьких смачними стравами не тільки вдома, але й на дачі або під час відпочинку.

 

Завдяки ергономічному та стильному дизайну мультиварка Philips HD3134 з Viva Collection заощадить місце на кухні і стане її справжньою окрасою.

 

 

Шість автоматичних програм «Пекти», «Жарити», «Тушити», «Рис», «Каша», «Йогурт» дозволяють урізноманітнити щоденне меню – готувати улюблені страви та експериментувати з новими рецептами. Мультиварка Philips HD3134 забезпечує оптимальний температурний режим в залежності від типу обраної процедури та здатна ідеально приготувати сніданок, обід або вечерю з мінімальними зусиллями господині. Режими приготування можна налаштовувати вручну або обрати автоматичний варіант.

 

Кожна господиня турбується про свіжість приготовленої їжі. Таймер відстрочки старту до 24 годин, а також функція підтримки тепла протягом доби дозволять зустріти гостей або дітей зі школи гарячими та свіжими стравами. Вечірні кулінарні заготовки збережуть свої смакові якості та корисні властивості до ранку, ставши чудовим сніданком!

 

До речі, членам родини йогурт тепер можна готувати самостійно, лише обравши відповідний режим на панелі управління мультиварки Philips HD3134.

 

Будь-які страви готуються рівномірно завдяки функції розподілу тепла «3D-нагрів» та потовщеній внутрішній чаші з антипригарним покриттям (2 мм).

 

За допомоги мультиварки Philips HD3134 можна ситно нагодувати всю родину, зробити це дозволяє ємність на 3 літри або 6 чашок.

 

Мультиварку Philips HD3134 з Viva Collection легко та зручно використовувати: російськомовне меню, назви режимів і таймер розташовані на цифровому дисплеї, зручному для читання. Внутрішню чашу можна мити в посудомийній машині. Кулінарні експерименти стало проводити ще легше завдяки набору аксесуарів, в який входять мірна чашка, ложка для супу, лопатка та пластикова чаша для приготування на пару.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту», і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах; у 2012 році обсяг продажів склав 24,8 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 116 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.