Новий фотоепілятор Philips Lumea: ефективний спосіб позбавлення від небажаного волосся

Февраль 24, 2014

Компактний та легкий фотоепілятор другого покоління Lumea Essential Care від Philips, модель SC1992, створений спеціально для домашнього використання.

 

В фотоепіляторі застосовується технологія інтенсивного світлового імпульсу Intense Pulsed Light (IPL), яка раніше використовувалась лише в професійних салонах краси. Фахівці Philips зробили цю технологію доступною, подарувавши можливість ефективно та безпечно користуватися нею в комфортних домашніх умовах.

 

Як діє технологія IPL?

 

Технологія IPL впливає на волосяний фолікул, внаслідок чого волосина переходить з фази росту в фазу спокою. Фактично це означає, що ріст сповільнюється та призупиняється. Клінічні дослідження компанії довели, що вже після чотирьох процедур, проведених з періодичністю 1 раз в 2 тижні, кількість небажаного волосся зменшується на 75% 1.

 

Для підтримки оптимального результату достатньо обробляти шкіру фотоепілятором всього один раз в 4-6 тижнів2  залежно від ділянки, щоб вона залишалась доглянутою та гладенькою.

 

Процедура епіляції не займе багато часу:

  • зона пахв – по 1 хвилині на кожну сторону;
  • зона бікіні (повністю) – 4 хвилини;
  • одна гомілка – 8 хвилин.

 

Новий фотоепілятор Philips Lumea Essential Care, модель SC1992, компактний та легкий, працює від електромережі, завдяки довгому шнуру не сковує рух під час епіляції.

 

 

Технологія Slide&Flash позбавить від необхідності багаторазово натискати на кнопку подачі світлового імпульсу. Достатньо один раз натиснути, утримуючи її, переміщати прилад по шкірі - світловий імпульс генерується кожні 3 секунди. Площа світлового віконця насадки для тіла стала більшою в порівнянні з попередньою моделлю і складає 4 см², що дозволяє значно скоротити час проведення процедури.

 

Власниці різних типів шкіри, від дуже світлої до смуглявої, та кольору волосся – від темно-русявих до чорних, можуть вибрати з п’яти режимів потужності найбільш придатний для їх типу шкіри, за рахунок чого результат фотоепіляції буде досягнутий швидше. Як і у випадку професійної фотоепіляції процедура не рекомендована для застосування на дуже темній шкірі, а також рудому, сивому та дуже світлому волоссi3.

 

Philips Lumea Essential Care — це комплексна система, яка готова до використання вiдразу після вилучення з упаковки. Ресурс лампи фотоепілятора розрахований на 100 000 спалахів,  тобто більш ніж на 5 років експлуатації, а, значить, немає необхідності витрачати час і гроші для придбання запасних деталей. Прилад підходить для видалення волосся на тілі нижче шиї для наступних зон: ноги, пахвова область, лінія бікіні, руки та живіт.

 


1 Дослідження Philips в Західній Європі в 2011-2013 рр.

2 Також залежить від індивідуальних особливостей росту волосся.

3 Детальнішу інформацію про модель ви можете отримати на сайті www.philips.ua

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.