Кавоварка Philips Grind&Brew: свіжомелена кава, стильний дизайн та простота використання

Март 4, 2014

Шанувальники кави оцінять технологічність моделі Philips Grind & Brew: тепер в кавоварці можна використовувати не тільки мелену каву, але й цільні кавові зерна.

 

 

Вбудована кавомолка перемелює зерна безпосередньо перед приготуванням. А це означає, що користувачі зможуть насолоджуватися свіжим ароматним напоєм кожного ранку!

 

Готувати каву за допомогою Philips Grind & Brew дуже просто. Завдяки системі вибору міцності (м’яка, середня, міцна) та регулятору помелу кожен кавоман може створити свій ідеальний напій. У кавоварці є функція відключення кавомолки – для тих, хто надає перевагу використанню вже меленої кави.

 

Модель Philips Grind & Brew HD7761/00 оснащена РК-дисплеєм зі зрозумілим інтерфейсом. Регулятор приготування дозволяє простіше та зручніше задавати необхідні параметри: кількість чашок, міцність, таймер, відключення кавомолки. Функція «крапля-стоп» запобігає проливанню кави (коли глечик виймають із кавоварки), а за допомогою спеціального індикатору рівня води можна відстежити об’єм рідини в резервуарі.

 

Кавоварка відключається автоматично через 2 години після приготування напою, що значно економить електроенергію та гарантує безпеку використання приладу.

 

Завдяки скляному корпусу та стильному дизайну кавоварка Philips Grind & Brew HD7761/00 відмінно виглядатиме на будь-якій кухні.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Загура, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail: vz@fashion-pr.com.ua 
Web: www.fashion-pr.com.ua 

 

Віктор Зінченко,
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: www.philips.com, www.philips.ua 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.