Нова щітка-стайлер Philips Care: швидка та дбайлива укладка за лічені хвилини

Март 24, 2014

Розкішні хвилі або м'які завитки - завдяки новій щітці-стайлеру Philips Care HP8631 кожна дівчина зможе швидко і самостійно створити улюблений образ.

 

 Унікальні зубчики щітки втягуються, що гарантує зручне використання приладу та швидкий результат. Для створення неповторної укладки необхідно накрутити волосся на стайлер, потім повернути термоізольований наконечник, щоб втягнути зубчики. Це дозволить легко витягнути щітку з волосся та зберегти ідеальну форму локона.

 

Керамічне покриття корпусу щітки Silky Smooth забезпечить дбайливий догляд за волоссям. Температура укладання 190°C гарантує стійкий результат і мінімізує ризик пошкодження волосся. Діаметр корпусу щітки - 38 мм, що дозволить створювати м'які живі локони та хвилі. 

 

Новинка Philips Care HP8631 не тільки допоможе зробити бажану зачіску, а й значно заощадить час. Для бездоганної укладки необхідно всього лише 10-15 хвилин.

 

Трендові локони і завитки, які можна створити за допомогою приладу, стануть часткою бездоганного образу кожної дівчини.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Савчук, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  philips@fashion-pr.com.ua 
Web: http://www.fashion-pr.com.ua

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.