Нові мультиварки Philips із Avance Collection: готуємо кулінарні шедеври кожного дня!

Апрель 3, 2014

Philips презентує нові мультиварки HD3058 і HD3067, за допомогою яких набагато простіше готувати домашні корисні і вишукані страви для всієї родини.

 

Максимально проявити фантазію дозволить ключова особливість нових моделей - спеціальна програма «Свій вибір». У цьому режимі необхідні параметри можна задати на власний розсуд: температуру від 40oС до 160oС з кроком 10oС, а час - від 5 хвилин до 10 годин.

 

 

 

У нових мультиварках можна приготувати 365 різноманітних страв: 40 рецептів описані в кулінарній книзі (входить в комплект продукту) і 325 рецептів можна знайти на веб-сайті: http://cooking.lady.mail.ru/recipes/multivarki/. Кожен рецепт розроблений та протестований професійними кухарями. Це і класичні страви - плов, печеня та голубці, і вишукані - різотто по-міланськи і рибна запіканка по-португальськи, а також неповторний рецепт курки в медовому соусі – ідеальна страва на випадок візиту гостей.

 

Крім режиму «Свій вибір» в моделях HD3058/03 і HD3067/03 передбачені 7 автоматичних програм з оптимальними настройками температури і нагріву: «Рис», «Йогурт», «Плов», «Каша», «Смажити», «Тушити» та «Піч». Кожен з режимів ідеально налагоджений під найбільш популярні страви українських господинь та протестований професійними кухарями. Деякі програми є універсальними - так, в режимі «Тушити», завдяки можливості регулювати час приготування від 20 хвилин до 10 годин (крок - 5 хвилин, 1 година), можна готувати на пару або варити суп. 

 

 

 

Будь-яке вибране блюдо приготується рівномірно завдяки функції розподілу тепла «ЗD-нагрів» і внутрішній товстостінній чаші (2 мм). П'ятишарова довговічна чаша з антипригарним покриттям Whitford стійка до подряпин. Функція підтримки тепла збереже страву свіжою та корисною протягом 24 годин.

 

 

 

Сенсорне управління і зручний цифровий дисплей в обох мультиварках гарантують простоту використання. Крім цього, в моделі HD3067/03 ручки чаші прогумовані, що дозволяє виймати та тримати гарячу чашу без рукавичок. З’ємний паровий клапан і чаша з антипригарним покриттям спрощують процес очищення приладів, а функція блокування від дітей забезпечить безпечну експлуатацію. У комплектацію мультиварок також входять: блюдо пароварки, мірна чашка, ложка для супу, лопатка та силіконові рукавички.

 

Елегантний дизайн мультиварок Philips, зроблених з нержавіючої сталі сріблястого кольору (модель HD3058/03) або відтінку «шампань» (модель HD3067/03), вигідно відрізняє прилади від інших і робить їх справжньою прикрасою кухні.

 

За допомогою мультиварок можна ситно нагодувати членів усієї родини та званих гостей. Зробити це дозволяє оптимальна ємність: в моделях Philips HD3058/03 і HD3067/03 обсяг 5 літрів або 10 чашок.

 

Мультиварки Philips Avance Collection HD3058/03 і HD3067/03 вже є у продажу. 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Савчук, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  philips@fashion-pr.com.ua 
Web: http://www.fashion-pr.com.ua

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.