Готуйтесь до літа разом з Philips!

Апрель 4, 2014

Як підготуватися до літнього сезону за 60 днів і виглядати приголомшливо вже 1-го червня?

 

Новий проект «60 днів до літа разом з Philips» відповість на це питання і розкриє всі тонкощі та секрети по догляду за собою в домашніх умовах.

 

Протягом двох місяців чарівні дівчата Аня Коваленко та Настя Янковенко, засновниці відомого українського бренду Must Have, ділитимуться секретами правильного харчування та догляду за собою. Вітаміни, стильна зачіска, модний образ на кожен день і продукти Philips - дизайнери та it-girls знають, як виглядати бездоганно! Спостерігати за експериментами можна буде в спеціальному фотощоденнику на сторінках Philips в соціальних мережах (https://www.facebook.com/PhilipsUkraine і https://vk.com/philipsukraine). Крім порад від героїнь, всіх читачів також очікують цікаві конкурси з цінними призами, рекомендації від відомих блогерів-експертів та багато іншої корисної інформації.

 

З технікою Philips підготуватися до літа набагато простіше! Завдяки фотоепілятору Philips Lumea Essential Care SC 1992 можна швидко та ефективно позбутися небажаного волосся на тілі. Соковижималка HR1855, пароварка HD9190, блендер HR1638 значно урізноманітнюють щоденний раціон корисними та поживними стравами. За допомогою ручного відпарювача GC430 і вертикального відпарювача GC670 можна подбати про свій улюблений делікатний одяг. А створювати новий модний образ кожного дня допоможуть фен НР8260/00, вирівнювач НР8339/20, плойка НР8618/00 та фен-щітка НР8631/00.

 

Ще більше корисних і цікавих порад, які легко застосовувати на практиці щодня з 2-го квітня на сторінках: https://www.facebook.com/PhilipsUkraine і https://vk.com/philipsukraine.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Вікторія Савчук, PR-менеджер
FASHION-PR
Телефон: +38 (050) 410 00 40
E-mail:  philips@fashion-pr.com.ua 
Web: http://www.fashion-pr.com.ua

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер
Philips Consumer Lifestyle
Телефон: +38 044 490 98 48
E-mail: victor.zinchenko@philips.com  
Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.