Компанія Philips передала до лікарні «ОХМАТДИТ» обладнання на суму 250000 грн

Май 15, 2014

З листопада 2013 по січень 2014 компанія Philips проводила в Україні благодійну акцію «Разом з Philips Дідом Морозом може стати кожен!».

 

 Учасниками ініціативи стали понад 100 тисяч покупців. За підсумками акції було зібрано 250 тис. грн., які були спрямовані на оснащення Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Національної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» сучасним обладнанням для діагностики та лікування важких захворювань у дітей.

 

Допомогти маленьким пацієнтам могли всі бажаючі - частина суми з кожної покупки споживчої техніки Philips в зазначений період була спрямована на благодійність. У рамках популяризації акції компанія запустила інтерактивний сайт http://blagophilips.com.ua/, за допомогою якого кожен користувач міг поділитися інформацією з друзями в соціальних мережах. У точках продажів консультанти компанії поширювали спеціальні рекламні флаєри, а кожен покупець техніки Philips, а, значить, і учасник акції, отримував у подарунок яскравий магніт «Ви - найкращий Дід Мороз!». Партнером акції виступив всеукраїнський благодійний фонд «Крона».

 

На гроші, виручені в результаті акції, були придбані:

 

- 2 апарату реанімаційної системи моніторингу пацієнта  IntelliVue;

- автоматичний пристрій для забору крові T-RAC System Junior (T-RACJR);

- спеціальне багатофункціональне крісло для донора.

Апарат реанімаційної системи моніторингу пацієнта IntelliVue MP5 для Центру дитячої онкогематології та відділення трансфізіологіі НДСЛ «Охматдит»

Представники Центру дитячої онкогематології та відділення трансфізіологіі НДСЛ «Охматдит» висловили свою вдячність і передали компанії Philips лист подяки.


Лист подяки від Центру дитячої онкогематології та відділення трансфізіологіі НДСЛ «Охматдит» компанії Philips


Сертифікат на передачу медичного обладнання компанією Philips Центру дитячої онкогематології та відділенню трансфізіологіі НДСЛ «Охматдит»

 

«Велике дякую Philips за проведену акцію. Ми впевнені, що нове обладнання модернізує роботу Центру і врятує життя багатьох маленьких пацієнтів. Апарати реанімаційної системи дають нам можливість оперативно стежити за станом дитини і своєчасно реагувати на гострі проблеми, які виникають під час лікування. А завдяки обладнанню для переливання крові ми можемо прийняти більшу кількість донорів, а також якісно і безпечно брати та зберігати кров», – висловив подяку Юрій Гладуш, головний лікар НДСЛ «Охматдит».

 

Автоматичний пристрій для забору крові T-RAC System Junior (T-RACJR) для Центру дитячої онкогематології та відділення трансфізіологіі НДСЛ «Охматдит»

Спеціальне багатофункціональне крісло для донора для Центру дитячої онкогематології та відділення трансфізіологіі НДСЛ «Охматдит»

 

«Місія Philips - покращувати життя людей за допомогою значущих інновацій. Діти - це продовження нашого життя, і, безумовно, немає нічого більш цінного, ніж їх здоров'я. Я дуже радий, що ми вибрали саме цей напрямок для допомоги в цьому році, і я сподіваюся, що тепер процес діагностики і лікування важких онкозахворювань стане трохи легше. Спасибі всім покупцям нашої техніки: для маленьких пацієнтів ви дійсно стали справжніми Дідами Морозами», - підвів підсумок генеральний директор компанії Philips в Україні, Карстен Фірке.

 

Зустріч представників компанії Philips, благодійного фонду «Крона» та Центру дитячої онкогематології та відділення трансфізіологіі НДСЛ «Охматдит».

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.