Компактний парогенератор Philips GC7635/30 з системою захисту від накипу Pure Steam

Июнь 16, 2014

Компанія Philips представляє новий компактний парогенератор Philips PerfectCare Pure GC7635/30, який легко використовувати та зручно зберігати.

 

Особлива технологія Pure Steam – це найкраща в світі система захисту від накипу¹. Спеціальний вбудований  картридж очищає воду з-під крану та запобігає утворенню 99% накипу, що гарантує подачу тільки чистої пари.  В результаті -  ніяких небажаних слідів на одязі та  подовження терміну служби приладу. Гарантія від утворення накипу – 5 років. До комплекту парогенератора входять два змінні картриджі - це запас на півроку.

Після закінчення строку служби картриджа система перестає генерувати пару для захисту пристрою. Світловий індикатор попередить про необхідність зміни картриджу. Придбати набір нових картриджів GC002/00 можна у великих мережах побутової техніки або онлайн.

Завдяки революційній технології OptimalTemp можна прасувати речі - джинси, бавовну, шовк, синтетику, кашемір - в будь-якій послідовності без ризику зіпсувати тканину. Вбудований чіп Smart Control не дозволяє підошві праски перегріватися і травмувати делікатну тканину, а потужна подача пари справляється з будь-якими складками навіть на цупких тканинах. В результаті прасування стає швидким, легким, ефективним та безпечним для будь-якої тканини.Ще одна інновація від Philips - це 6-шарова підошва праски T-ionic Glide, основа якої виготовлена ​​з нержавіючої сталі, а верхнє покриття - з оксиду титану. Це не тільки робить T-ionic Glide найбільш міцною і стійкою до подряпин, а й забезпечує найкраще ковзання праски по тканині та максимальний розподіл пари уздовж всієї поверхні. Підошва T-ionic Glide представлена ​​у всіх новинках Philips з технологією OptimalTemp.

 

Новий парогенератор Philips PerfectCare Pure GC7635/30 на 40% менше і легше середнього парогенератора, що значно спрощує процес прасування, дозволяє заощадити місце і не вимагає заміни прасувальної дошки.


Впоратися з найскладнішими складками за лічені секунди дозволяють високі показники потужності парогенератора: потужність - 2400 Вт, подача пари - 120 г / хв., паровий удар - 240 м., тиск пари - 5 бар. Прилад нагрівається протягом двох хвилин.

Об'єм резервуара становить 1,5 літра, так що парогенератор можна використовувати безперервно протягом 2,5 годин без необхідності доливати воду. При бажанні доливати воду можна в будь-який час і відразу ж продовжувати прасувати.

Спеціальний замок для перенесення Carry-Lock і функція автоматичного вимкнення гарантує безпечну експлуатацію приладу.

Ефективність та безпека приладів для догляду за одягом Philips PerfectCare протестовані і підтверджені незалежними інститутами, що спеціалізуються на тканинах, такими як Woolmark, німецькою лабораторією STIWA, IWTO та іншими. Можна більше не переживати, що костюм з делікатної вовни буде зіпсований або на шовковій коктейльній сукні залишиться слід від підошви праски.

Парогенератор Philips PerfectCare Pure GC7635/30 вже у продажу.


¹ Завдяки вбудованому картриджу, який фільтрує воду

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.