Нові пилососи Philips PowerPro Duo 2-в-1: досягаємо чистоти і порядку швидко і ефективно

Июль 9, 2014

Компанія Philips знає, як зробити процес прибирання швидшим, ефективнішим і максимально зручним.

 

З бездротовими пилососами Philips PowerPro Duo 2-в-1 FC6162/02 і FC6168/01 з технологією PowerCyclone очистити тверді підлогові покриття, килими і меблі можна з мінімальними витратами часу і сил. При цьому потужність пилососа не знижується навіть при заповненому контейнері.

Прилади відмінно підійдуть як для жителів невеликих квартир, так і для власників приватних будинків - як доповнення до основного пилососа. Особливо будуть раді новим продуктам батьки з маленькими дітьми або власники домашніх тварин, для яких особливо важливо мати завжди під рукою прилад для позапланового та швидкого прибирання.

Завдяки знімному ручному пилососу можна легко прибрати крихти зі столу, шерсть з килима або зібрати пил у важкодоступних місцях.

 

Технологія PowerCyclone відокремлює пил від чистого повітря і забезпечує ідеальні результати збирання. Насадка TriActive Turbo з електроприводом збирає максимальну кількість бруду і вовни за один раз. Щітка легко піднімає килим і дістає пил із найглибших шарів. Завдяки досконалій насадці пилосос відмінно впорається навіть із прибиранням автомобіля.

Бездротові пилососи можна вільно переміщати по кімнаті, фіксувати у вертикальному положенні і ставити в будь-якому місці, оскільки у приладів немає ніякої підставки-зарядки. Обидва пилососи працюють від акумулятора, а заряджаються безпосередньо від шнура. Завдяки іон-літієвої батареї модель FC6168/01 заряджається швидше.

 

Бездротові пилососи можна вільно переміщати по кімнаті, фіксувати у вертикальному положенні і ставити в будь-якому місці, оскільки у приладів немає ніякої підставки-зарядки. Обидва пилососи працюють від акумулятора, а заряджаються безпосередньо від шнура. Завдяки іон-літієвої батареї модель FC6168/01 заряджається швидше.

 

Чистити прилади зручно і просто: окремий знімний відсік для сміття легко знімається і акуратно чиститься, а кришка контейнера допомагає не розсипати сміття і уникнути «хмари пилу».

Губчастий фільтр зі спіненого матеріалу, що можна мити, подовжить термін служби приладів. У комплект обох моделей входять маленька і щілинна щітки, що зробить процес прибирання ще якіснішим і більш комфортним.


Бездротові пилососи Philips PowerPro Duo, моделі FC6162/02 і FC6168/01 вже є у продажу.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.