Парова швабра та ручний пароочисник Philips: гігієна без хімії

Август 19, 2014

Питання прибирання стає особливо актуальним для сімей з маленькими дітьми: малюки болісно реагують на пил, часточки хімічних речовин та інші подразники. Як прибирати в домі швидко та ефективно, не використовуючи хімічні миючі засоби

 

Компанія Philips знає відповідь і презентує технологічні продукти, які очищають поверхні за допомогою пари, - парову швабру SteamActive (модель FC7028/01) та ручний пароочисник MultiSteamer (модель FC7012/01). Пара легко розчиняє бруд та пил, виводить жир і плями, які в’їлися.

Прилади Philips допоможуть зробити процес прибирання не тільки швидким, але й якісним та нешкідливим. Під час прибирання не використовуються хімічні речовини, і знищується до 99,9% бактерій¹ завдяки високій температурі пари. Парова швабра FC7028/01 відмінно впорається із забрудненнями на твердій підлозі, а ручний пароочисник FC7012/01 підходить для поверхонь кухні та у ванній.

 

Очистити підлогу з паровою шваброю Philips SteamActive FC7028/01 не складе труднощів. Пара швидко розчиняє бруд, а насадка з мікрофібри видаляє його залишки, не залишаючи розводів на поверхні. 3 режиму подачі пари регулюють її оптимальну кількість для очищення різних типів твердих підлог: ламінату, плитки, лінолеуму тощо. А за допомогою спеціальної трикутної насадки, яка чіпляється зверху мікрофібри, можна освіжити та продезінфікувати килими та інші м'які підлогові покриття.

 

Більше не потрібно гнути спину, носити важкі відра з водою, нахилятися, щоб викрутити ганчірку. Досить просто покласти мікрофіброву насадку на підлогу липучками вгору і поставити зверху швабру. Зняти мікрофіброву насадку так само легко: достатньо просто наступити ногою на її «хвостик» та підняти швабру. Вода заливається в знімний резервуар ємністю 450 мл і нагрівається всього за 30 секунд. Світлова індикація повідомить про готовність приладу до роботи. Залежно від обраного режиму подачі пари води вистачає на 15-20-25 хв безперервної роботи (приблизно 50-100 м² площі). Прилад легко фіксується у вертикальному положенні, і під час його паркування подача пари автоматично відключається, що особливо зручно в процесі прибирання. Довжина шнура - 6 метрів, що забезпечує досить широкий радіус роботи.

 

Парова швабра має змінний фільтр для води, який очищає воду від створення накипу та подовжує термін служби приладу. Придбати фільтр можна в комплекті зі змінними насадками з мікрофібри. У резервуар не можна доливати ніякі хімічні засоби - тільки воду. Про гігієну можна не турбуватися - при температурі пару 99,4˚С знищується 99,9% бактерій.

За допомогою ручного пароочисника Philips MultiSteamer FC7012/01 можна ефективно очистити і продезінфікувати тверді поверхні у ванній і на кухні: кахель, стільницю, плиту, витяжку. Для різних приміщень в комплекті передбачені змінні мікрофіброві насадки різних кольорів, які дбайливо видаляють бруд і жир. Трикутна форма насадки допомагає легко очистити кутки. А для важкодоступних місць є спеціальна конусна насадка з вузьким носиком, яка забезпечує подачу пари струменем і особливо ефективна при очищенні щілин, решіток витяжки, газової плити, периметра варочної поверхні, місць навколо кранів та іншого. Компактний ручний пароочисник SteamCleaner Multi FC7012/01 оснащений компактним резервуаром для води (85 мл), тому важить всього 0,7 кг. Вода нагрівається за 45 секунд, про що сповістить світлова індикація. Велика кнопка під вказівним пальцем включає і відключає подачу пари на вимогу. Ручний пароочисник FC7012/01 незамінний у використанні вдома і на дачі.

 


¹ Знищення до 99% бактерій згідно з дослідженням, проведеним незалежним бюро Wijtzes Food Consultancy з використанням парового очисника Philips на поверхні 132х66 см, в Драхтені, Голландія, березень 2013

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.