Philips AVENT представляє пустушки для найменших

Сентябрь 1, 2014

 

Philips AVENT приділяє особливу увагу фізіологічним потребам немовлят і представляє пустушку Mini (SCF151/00, SCF151/01) для дітей віком від 0 до 2-х місяців.

 

Завдяки невеликому та легкому нагубнику пустушка ідеально підійде для новонароджених і не буде заважати дитині. Крім того, в нагубнику є спеціальні вентиляційні отвори, які запобігають появі подразнень на ніжній шкірі малюка.
Новинка обладнана плоскою ортодонтичною соскою каплевидної форми, яку комфортно тримати в роті, навіть якщо вона перевернеться. Силіконові соски Philips AVENT не мають ні смаку, ні запаху, що робить їх найбільш підходящими для новонароджених. Легко вийняти пустушку дозволяє запобіжне кільце-тримач.

Підтримувати гігієнічність новинки дуже просто: її можна не тільки мити в посудомийній машині, але й стерилізувати. Пустушка обов'язково сподобається малюку: моделі доступні в різних кольорах і доповнені кумедними малюнками.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.