Нова компактна соковижималка Philips HR1832: максимум соку та очищення всього за 1 хвилину!

Сентябрь 15, 2014

Philips представляє нову компактну соковижималку Viva Collection, модель HR1832/02, за допомогою якої можна легко балувати рідних і близьких здоровими напоями.

 

Корпус соковижималки став менше в два рази в порівнянні з попередніми моделями Philips¹. Завдяки компактному розміру прилад легко впишеться в інтер'єр навіть невеликої кухні.

 

Об'єм контейнера для зберігання жмиху дозволяє приготувати напій для всіх членів родини (до 1,5 літра) за один раз без необхідності його очищення. Сік можна вичавлювати прямо в улюблений стакан, а функція крапля-стоп подбає про чистоту кухонної стільниці.

Унікальна технологія QuickClean дозволяє очистити прилад всього за 1 хвилину: гладку поверхню сита легко мити навіть м'якою губкою. Крім того, вся м'якіть потрапляє в спеціальний вбудований контейнер, а це значить, що більше немає необхідності видаляти жмих з інших частин соковижималки.

Прилад легко збирати і розбирати, округлі обтічні деталі з гладких матеріалів зручно мити під проточною водою і займає це лічені секунди. Крім того, всі знімні частини соковижималки можна мити в посудомийній машині.

Кришка і контейнер для жмиху виготовлені з прозорих матеріалів, що дозволяє не тільки вчасно очистити контейнер, а й спостерігати за процесом приготування соку.


¹  Порівняно з соковижималкою колекції Avance HR1869/70, HR1869/71, HR1869/73

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.