Нові потужні блендери Philips Avance Collection з технологією SpeedTouch

Октябрь 16, 2014

Philips представляє нові моделі блендерів HR1643/00 і HR1677/90 з технологією SpeedTouch: максимальний контроль при приготуванні різноманітних страв.

 

Кулінарія стане ще більш швидкою, приємною та акуратною - адже тепер процеси змішування, нарізки або приготування пюре контролювати ще зручніше за допомогою нової технології SpeedTouch.


 

Потужність обробки продуктів можна збільшувати в процесі, використовуючи кнопку SpeedTouch з інтуїтивним керуванням - чим сильніше натискання на кнопку, тим більше потужність. Таким чином, блендер подрібнює саме так, як необхідно для якісного приготування страв.

 

 

10 швидкостей і турборежим дозволяють впоратися з інгредієнтами будь-якої твердості та з найскладнішим кулінарним завданням. Крім того, блендери просто і зручно використовувати: хвилеподібна форма насадки запобігає розбризкуванню, а кнопка від'єднання насадок дозволяє без праці встановлювати і знімати ногу блендера та інші аксесуари. Форма ручки блендерів розроблена з урахуванням антропометричних показників рук молодих жінок, що забезпечує зручний та безпечний захват для полегшення роботи з блендером.
За ідеальну консистенцію страв відповідає інноваційна технологія ProMix (в HR1677/90 - ProMix Titanium з ножами з титановим покриттям), розроблена спільно з вченими престижного Штутгартського університету. Її суть - у трикутній формі насадки і вигнутих ножах, яка змішує будь-які інгредієнти до бездоганного однорідного стану. Супи та смузі стануть справжніми хітами домашнього меню!

Завдяки потужному і надійному мотору (HR1643/00 – 700 Вт, HR1677/90 – 800 Вт) прилади впораються з інгредієнтами будь-якої твердості.
В комплект блендера HR1643/00 входить подрібнювач XL (1000 мл), вінчик і мірний стакан (600 мл). Користувачі гідно оцінять аксесуари моделі HR1677/90: вінчик, мірний стакан (1000 мл), а також чашу кухонного комбайна ємністю 1,5 л, в якій можна подрібнювати, нарізати скибочками і шинкувати такі продукти, як овочі, зелень, м'ясо і сир. Всі насадки від'єднуються миттєво натисненням однієї кнопки.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.