Нові фени Essential Care від Philips: дбайлива та швидка укладка без зайвого шуму

Октябрь 17, 2014

Створити ідеальну зачіску допоможуть інноваційні фени Philips Essential Care (BHD002, BHD004, BHD006) з технологією ThermoProtect.

 

У новинках Philips використовується технологія ThermoProtect, яка забезпечує оптимальну температуру (57°) сушки волосся та його додатковий захист від перегрівання. Три режими швидкості дозволяють вибрати оптимальну потужність для заданого типу волосся, а функція холодного обдуву допоможе зафіксувати укладку. Вузька насадка, шириною в 2 см, дозволяє направити потік повітря на пасма, яким необхідна максимальна фіксація.

Потужність моделей  BHD004 і BHD006 – 1800 Вт, BHD002 - 1600 Вт. Довжина шнура - 1,8 м, що значно спрощує процес сушки або укладання волосся. Фени мають компактний розмір, невелику вагу і петельку для зручного зберігання. Дорожній чохол, складна ручка і можливість перемикання напруги в моделі BHD006 робить прилад комфортним для використання під час для подорожей.

 

Фени Philips Essential Care (моделі BHD002, BHD004, BHD006) вже у продажу.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.