Нова електрична зубна щітка Philips Sonicare Diamond Clean

Октябрь 24, 2014

Компанія Philips представляє на українському ринку свою інновацію в категорії зубних щіток, флагман серії SonicarePhilips Sonicare Diamond Clean.

 

Розробники продукту обіцяють абсолютно новий досвід і повну зміну стандартної звички чищення зубів, а стильний зовнішній вигляд гаджета і його аксесуарів припаде до душі всім власникам.

 

Технологія

За ефективність кінцевого результату і простоту використання Philips Sonicare Diamond Clean відповідає запатентована звукова технологія Sonic.

 

Завдяки поєднанню високої частоти (до 31000 вібрацій за хвилину) і широкої амплітуди під час чищення зубів створюється динамічний потік рідини, яка починає циркулювати, рухаючись по колу, очищаючи зуби з усіх боків і проникаючи в усі важкодоступні місця і вздовж лінії ясен. Завдяки цій технології гаджет не просто механічно очищає поверхню зубів, але буквально вимиває наліт і бактерії, не пошкоджуючи емаль. Щітка Philips Sonicare Diamond Clean здійснює стільки ж рухів за 2 хвилини, скільки звичайна щітка робить за місяць, а 2 хвилини чищення зубів з новинкою рівні 30 хвилинам чистки зі звичайною зубною щіткою.

 

Доведена ефективність

Ефективність технології Sonic доведена 175 клінічними і лабораторними дослідженнями, які проводилися в 50 університетах і науково-дослідних лабораторіях світу. Philips Sonicare Diamond Clean видаляє в 7 разів більше зубного нальоту порівняно зі звичайною зубною щіткою і всього за 2 тижні покращує стан ясен. Помітний результат відбілювання зубів можна побачити вже через 7 днів використання.

 

Простота і безпека використання

Гаджет Philips Sonicare Diamond Clean запрограмований на п'ять режимів роботи залежно від індивідуальних потреб у догляді: для щоденного ретельного чищення (Clean), догляд за яснами (Gum Care), відбілювання (White), полірування зубів (Polish), дбайлива чистка зубів і ясен (Sensitive).

 

Вбудовані таймери дозволяють власнику рівномірно приділити увагу всій ротовій порожнині. SmartTimer контролює загальний час чищення – від 1 до 3 хвилин залежно від режиму. Quadpacer автоматично відміряє 4 інтервали від 15 до 30 секунд в процесі чищення.

 

Philips Sonicare Diamond Clean має функцію «швидке звикання»: протягом 14 днів після першого включення вона поступово збільшує інтенсивність руху щетинок, дозволяючи людині адаптуватися до нового способу чистки.

 

Закруглені лазером щетинки не травмують емаль зубів, а завдяки спеціальному режиму для чутливих зубів щітка дбайливо піклується про всіх зуби без винятку. Вона абсолютно безпечна для брекетів, вінирів, імплантантів та інших ортодонтичних конструкцій.

 

Сигнальні щетинки на щітці вкажуть про необхідність заміни насадки.

 

Комплектація

У комплектацію Philips Sonicare Diamond Clean входять: основа Diamond Clean, 2 насадки – стандартна і компактна, стакан з зарядної базою, дорожній футляр.

 

Родзинкою новинки є подвійна система зарядки. Щітка заряджається методом індукції в скляному стакані, вміщеному на зарядну базу. (При цьому склянкою можна користуватися для полоскання ротової порожнини). Стильний дорожній футляр із зарядним пристроєм дозволяє заряджати щітку також в чохлі від ноутбука через USB або від мережевого адаптера. Час роботи акумулятора між підзарядками – до 3 тижнів.

 

Доступність

Починаючи з 5 листопада і протягом 2-х тижнів продукт буде доступний ексклюзивно в рамках кампанії предпродаж на Rozetka.ua, після чого новинка буде широко представлена ​​в роздрібній торгівлі за ціною 2999 грн.

 

До старту продажів нового продукту протягом 2-х тижнів було проведено експеримент

#якніколіраніше, в рамках якого відомі українці тестували Philips Sonicare Diamond Clean, після чого намагалися повернутися до звичайної зубної щітки і порівняти свої відчуття до і після. З результатами експерименту та відгуками учасників про продукт можна ознайомитися за посиланням - http://www.shop.philips.ua/likeneverbefore/.

 

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua  

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.