Машинка для видалення кошлатання Philips: улюблений одяг завжди як новий

Ноябрь 25, 2014

Повернути охайний і доглянутий вигляд улюбленому одягу допоможе новинка від Philips - машинка для видалення кошлатання Fabric Shaver GC026/00.

 

Завдяки насадці з великою робочою поверхнею і потужному мотору (швидкість обертання - до 8800 в хвилину) процес очищення не займе багато часу. Насадка дозволяє регулювати висоту підстригання кошлатання, що гарантує його дбайливе видалення з делікатних тканин. Спеціальна конструкція головки має кришку з сіткою, яка складається з отворів 3-х різних діаметрів, що дозволяє якісно видаляти кошлатання різного розміру. Приладом легко користуватися: оброблюваний виріб необхідно покласти на рівну поверхню, розгладити тканину, щоб на ній не було складок, після чого круговими рухами машинки зістригти кошлатання.

Очистити машинку також дуже просто - контейнер для зберігання кошлатання легко знімається, а спеціальна щітка для очищення допоможе якісно видалити залишки ворсинок з приладу.

 

Машинка для видалення кошлатання Philips Fabric Shaver GC026/00 підходить для одягу (пальто, светрів, сорочок, носків і т.д.) та різноманітних тканин (кашеміру, вовни, фланелі, бавовни або синтетичного волокна). Крім цього, з її допомогою можна очищати ковдри, оббивки салону автомобіля, килимки та інші поверхні.

 

Машинка для видалення кошлатання Philips Fabric Shaver (модель GC026/00) вже у продажу.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.