Нові електробритви Philips Shaver Series 9000: досконалість у кожному русі

Ноябрь 27, 2014

Кожен чоловік мріє про електробритву, яка допоможе якісно позбутися щетини, здатна працювати в будь-яких умовах і гарантує чисте гоління за лічені хвилини.

 

Компанія Philips розкриває секрети бездоганного гоління і представляє електричні бритви Philips Shaver Series 9000 (моделі S9031/12, S9511/41, S9521/31) з технологією GyroFlex 4D. Нові гнучкі голівки насадки гнуться в 8 напрямах, максимально точно повторюючи контури обличчя і вимагаючи менше зусиль при кожному русі. Завдяки цьому бритвені голівки зрізують на 20% більше волосків, забезпечуючи більш чисте гоління при меншій кількості рухів.

Унікальні запатентовані леза V-Track захоплюють і направляють кожен волосок, що забезпечує на 30% більш гладке і швидке гоління. Вбудована система подвійних лез Lift & Cut піднімає волоски, збриваючи їх максимально близько до шкіри.

Завдяки ущільненню AquaTec користувачі електробритв Philips Shaver Series 9000 можуть вибрати найбільш комфортний спосіб гоління: сухе гоління або освіжаюче вологе гоління з використанням гелю або піни для гоління.

У моделях S9521 і S9511 з трьох доступних режимів можна вибрати найбільш зручний: дбайливий для чутливої ​​шкіри, звичайний - для щоденного гоління і швидкий, коли потрібно заощадити час.

 

Експериментувати зі стилем допоможе стайлер для бороди з можливістю установки довжини (від триденної щетини до короткої бороди), який представлений в моделях S9521 і S9511. У комплект електробритви S9031 входить триммер для підстригання вусів і бакенбардів.

Відмінністю моделі S9521 є система SmartClean Plus - очищати, змащувати, сушити і заряджати бритву тепер можна одним натисненням кнопки.

 

Електробритву Philips Shaver Series 9000 зручно взяти з собою у відрядження чи відпустку: для одного сеансу достатньо заряджати бритву всього 3 хвилини, для повної зарядки - 1 годину (заряду вистачить на 50 хвилин гоління). У комплект кожної моделі входить дорожній футляр.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com   

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.