Philips створила вісімдесятиметрову інсталяцію у рамках Фестивалю світла у Ліоні

Декабрь 15, 2014

Яскраве  світлове шоу на берегах річки Рони розповіло історію еволюції освітлення

 

Амстердам, Нідерланди - Philips, світовий лідер в галузі світлових рішень, у партнерстві з відомою французькою постановницею Северін Фонтейн створив грандіозну світлову інсталяцію розміром з футбольне поле, що стала в цьому році одним із символів всесвітньо відомого Фестивалю світла в Ліоні (Франція). Вісімдесятиметрова композиція, створена на базі інноваційних рішень Philips Color Kinetics в поєднанні з інтелектуальною системою управління, змінила вигляд берегів річки Рони. Інсталяція Philips Incandescence перебувала в розробці шість років і являє собою 9 підсвічених скляних куполів у вигляді ламп розжарювання, кожна розміром з сімейний автомобіль. Вражаюче уяву шоу, яке розігрувалося всередині конструкцій, за шість хвилин розповіло про еволюцію взаємодії людини зі світлом.

За допомогою традиційної лампи розжарювання експерти продемонстрували, як сильно штучне освітлення вплинуло на розвиток людства, хоча ми сприймаємо його як даність.

 

«Я обрала партнерство з Philips, бо це престижний партнер, що виробляє високотехнологічні та якісні рішення, завдяки яким стає можливим створення яскравих світлових ефектів, - розповідає Северін Фонтейн, відома французька постановниця. - Інноваційні технології дозволили мені взаємодіяти зі світлом на настільки тонкому рівні, що цей процес був схожий на написання музичної симфонії. Команда експертів Philips змогла привнести в цей проект справжню пристрасть, яка допомогла мені реалізувати концепт і створити світлове шоу в оптимальних умовах, необхідних для художньої роботи».

Проект став відображенням тенденції, яка з’явилася кілька років тому, - виходу світла за межі своєї традиційної функції та впровадження інновацій в галузі світлових рішень. Сучасне світлодіодне освітлення в поєднанні з інтелектуальними системами управління є максимально енергоефективним, що дозволяє серйозно просунутися в боротьбі з такими глобальними проблемами, як брак ресурсів і кліматичні зміни. Крім того, воно має суттєвий вплив на здоров'я та емоційний стан людини, здатне взаємодіяти з людьми, підлаштовуючись під їхні потреби. Не дивно, що з кожним роком світлодіодні світлові рішення все більше проникають в наше життя. До 2020 року, за оцінками експертів, їх частка складатиме 72,3%, і вони будуть домінувати в світі.

Тільки уявіть, уже через десять років лампи розжарювання повністю поступляться місцем інноваційним джерелам світла і будуть залишатися лише натхненням для дизайнерів і художників.

«Ми були раді надати в цьому році підтримку амбітному проекту Северін Фонтейн, оскільки він ілюструє важливість світла в нашому житті і стає символом переходу від традиційного освітлення до інтелектуального світлодіодного, - говорить Бенджамін Азула, голова сектору Philips «Світлові рішення» у Франції. - Інсталяція, що описує історію еволюції штучного світла від лампи розжарювання до інтегрованих систем, що реагують на поведінку людини і відповідають його потребам, стала найбільш емоційним світловим шоу цього року».

Компанія Philips є історичним партнером Фестивалю світла в Ліоні, однією з головних світових подій в галузі освітлення. В рамках цього заходу інженери, світлодизайнери і люди мистецтва щороку демонструють свої досягнення через призму світлових шоу, а молоді таланти отримують можливість спробувати свої сили в «лабораторії» на відкритому повітрі. Philips висвітлила ряд відомих об'єктів в Ліоні, від Церкви ХIII століття і ділового центру La Tour Crayon (1972) до сучасних будівель, зведених в останні роки.

За більш детальною інформацією звертайтесь до представників Philips:

Ольга Муха, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua 

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, вн.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті  https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.  

.