Philips назвала найбільш інноваційну розробку 2014 року

Декабрь 18, 2014

Інноваційна технологія TalkItt дозволить знайти голос мільйонам людей з порушеннями мови

 

Андовер, штат Массачусетс, США – Компанія Philips в партнерстві з платформою з фінансування творчих проектів Indiegogo оголосила переможця другого щорічного конкурсу у сфері значних інновацій Philips Innovation Fellows Competition. Ним стала компанія VoiceItt, яка представила революційну розробку TalkItt, яка відкриває нові можливості для людей з порушеннями мовленнєвої діяльності.

 

«Місія VoiceItt – повернути мову тим, хто втратив здатність говорити через хворобу – повністю відповідає нашому баченню значущих інновацій для здоров'я і благополуччя, – підкреслив Брент Шафер, виконавчий директор Philips в Північній Америці. – Використання технології TalkItt має колосальний потенціал в покращенні життя людей. Ми раді, що саме ця розробка стала переможцем нашого конкурсу». 

 

За даними Національного інституту здоров'я (National Institute of Health) тільки в США близько 7,5 мільйонів чоловік страждають від серйозних проблем з вимовою. Інноваційна технологія TalkItt дає можливість спілкуватися людям з моторними або мовними порушеннями. Визначаючи артикуляційні особливості конкретної людини, додаток дозволяє за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера розпізнати і перекласти нерозбірливу вимову на будь-яку мову.

 

«Ми пишаємося тим, що компанія Philips і експертне співтовариство визнали наші зусилля в прагненні допомогти людям жити більш повноцінним життям, – зазначила Джессіка Айзенберг, директор з маркетингу компанії VoiceItt. – Ми віримо, що нагорода в конкурсі Innovation Fellows Competition допоможе нам змінити на краще життя людей з порушеннями вимови, викликаними такими захворюваннями, як бічний аміотрофічний склероз (БАС), дитячий церебральний параліч, хвороби Альцгеймера і Паркінсона».

 

Компанія VoiceItt була обрана серед п'яти фіналістів і отримає в якості призу 60 тисяч доларів США. Крім грошового призу компанія Philips надасть VoiceItt послуги бізнес-консультування і наставництва. Інші четверо фіналістів отримають винагороду у розмірі 10 000 доларів США. У фінал конкурсу Philips Innovation Fellows Competition 2014 вийшли наступні проекти:

LeefH2, пристрій, який зменшує викиди твердих частинок в дизельних двигунах, що сприятиме поліпшенню якості повітря і стану здоров'я людей по всьому світу;

Miraclefeet, брейс-фіксатори низького цінового сегменту для лікування клишоногості;

Sweet Bites, жувальна гумка від карієсу для дітей з малозабезпечених верств населення;

X-Fingers, перші функціональні протези пальців для дітей.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Philips:

Ольга Муха, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua

 

Назим Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікцій Philips в СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, вн.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті  https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.