Philips посилює лідерські позиції в кардіології з придбанням компанії Volcano

Декабрь 22, 2014

.Об'єднання науково-технічних розробок Philips і Volcano відкриває нові можливості в лікуванні серцево-судинних захворювань

 

Амстердам, Нідерланди та Сан-Дієго, Каліфорнія, США – Компанія Royal Philips (NYSE: PHG; AEX: PHIA) оголосила про придбання американської Volcano Corporation (NASDAQ: VOLC), лідера в області внутрішньосудинних досліджень та інтервенційної судинної хірургії. Загальна вартість угоди становить 1,2 млрд доларів США (включаючи борг), виходячи з розрахунку вартості однієї акції в 18 доларів. Її завершення очікується в першому кварталі 2015 року.

 

«Придбання компанії Volcano – стратегічне рішення, що дозволяє Philips зміцнити лідерські позиції в галузі медичної візуалізації для малоінвазивної хірургії. Завдяки об'єднанню ми плануємо добитися збільшення прибутковості цього напрямку більш ніж на 5% до 2017 року, – зазначив Франс ван Хаутен, генеральний директор і голова правління Philips. – Впровадження інноваційних технологій у сфері медичної візуалізації відкриває колосальні можливості

в діагностиці та лікуванні серцевосудинних захворювань. Це полегшить роботу персоналу, скоротить витрати і час перебування пацієнтів у лікарні. Ми впевнені, що об'єднання експертизи та наукових розробок Philips і Volcano дозволить надавати якісну високотехнологічну допомогу на всіх етапах догляду за пацієнтом».

 

Інвестиції в НДДКР і технологічні партнерства надали Philips можливість посідати провідні позиції в сфері медичної візуалізації. На сьогоднішній день компанія має велике портфоліо інноваційних рішень для досліджень серця і судин. Кожен третій ангіограф у всьому світі постачається Philips. 50 провідних кардіохірургічних центрів США оснащені обладнанням голландської компанії. Системи з функцією навігації в ході кардіологічних операцій дозволяють здійснювати повний спектр судинних процедур. Завдяки цьому лікарі мають можливість в режимі реального часу керувати набором інтервенційних інструментів (катетерів) і успішно виконувати малоінвазивні операції на серці.

 

Volcano займає провідні позиції в сфері діагностики та лікування ішемічної хвороби серця і захворювань периферичних судин. Компанія володіє унікальною експертизою і є визнаним лідером в галузі як внутрішньосудинних ультразвукових досліджень (ВСУЗД), так і у вимірі фракційного резерву кровотоку (ФРК). Подібні методи візуалізації дають можливість лікарям оцінити стан серцево-судинної системи пацієнта, уточнити діагноз і прийняти рішення про необхідність хірургічного втручання.

 

Об'єднання дозволить Philips ще більше зміцнити лідерські позиції на ринку медичної візуалізації для малоінвазивних втручань, обсяг якого, за оцінками експертів, становить 4 млрд євро. Більше того, компанія зможе представити нові рішення в сфері мінімально інвазивного лікування порушень серцевого ритму і структурних захворювань серця. Очікується, що темпи зростання даних сегментів ринку досягнуть двозначних показників.

 

Після завершення угоди Volcano Corporation, штаб-квартира якої знаходиться в Сан-Дієго (штат Каліфорнія, США), стане частиною нового підрозділу Philips. Його очолить Берт ван Мерс, визнаний експерт у сфері медичної візуалізації. Також компанії об'єднають свою науково-дослідну діяльність, щоб забезпечити ефективне і максимально швидке виведення на ринок нових технологій.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Philips:

Ольга Муха, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua

 

Назим Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікцій Philips в СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, вн.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.