Philips представляє зволожувачі повітря з технологією холодного випаровування NanoCloud

Декабрь 24, 2014

Philips представила в Україні зволожувачі повітря (моделі HU4801 і HU4803), а також кліматичний комплекс 2-в-1 (очищення і зволоження повітря) (модель AC4080).

 

Головний секрет продуктів - технологія холодного випаровування NanoClaud. Частинки води, що утворюються при використанні цієї технології у зволожувачах, настільки дрібні (порівняно з ультразвуковою технологією), що нездатні переносити тіла бактерій і мікробів.

 

Тому при використанні зволожувачів Philips повітря, що виходить з приладу, містить на 99,9% менше бактерій, ніж при використанні ультразвукового зволожувача. Крім того, NanoCloud перешкоджає появі «білого пилу» - бруду і оксидів металів, які зазвичай виділяються з води в процесі випаровування. Як підсумок – прилади забезпечують ефективне зволоження і рівномірний розподіл повітря в кімнаті.
Зволожувачі повітря HU4801 і HU4803 зручні і безпечні у використанні: прилад автоматично відключиться, якщо в ньому закінчиться вода. Крім того, наповнити ємність можна за мінімальних зусиль – для цього досить зняти верхню кришку і налити воду в резервуар прямо з-під крану. У моделі HU4803 присутні гігрометр й індикатор вологості, завдяки якому можна встановити один із трьох ступенів вологості – 40, 50 або 60%.

У моделі HU4801 можна встановити один з двох режимів зволоження: звичайний – для щоденного використання і безшумний – на ніч. У моделі HU4803 додатково доступний ще й третій турбо-режим, який дозволить зволожити повітря в приміщенні максимально швидко.

Оптимальна площа приміщення для зволожувачів HU4801 і HU4803 - 25 м2.

Справжньою знахідкою для прихильників здорового способу життя стане кліматичний комплекс 2-в-1 Philips AC4080. У ньому додатково до NanoCloud використовується німецька технологія VitaShield IPS (4 рівні фільтрації та зволоження повітря), яка дозволяє очищати повітря не тільки від пилу і бруду, а й від вірусів, бактерій і сигаретного диму.

 

Прилад оснащений інтелектуальним датчиком, який автоматично вимірює і відображає якість і рівень вологості повітря в приміщенні. Вбудований вентилятор з трьома режимами швидкості дозволить вибрати найбільш комфортний потік повітря.

 

Триступенева світлова індикація в кліматичному комплексі 2-в-1 Philips AC4080 повідомить про рівень якості повітря: синій - добре, ліловий - задовільно, червоний - погано. Про необхідність заміни фільтра прилад повідомить завчасно за допомогою світлової індикації, а в разі несвоєчасної заміни – заблокує роботу до зміни фільтра.

 

Оптимальна площа кліматичного комплексу 2-в-1 Philips AC4080 - 35 м2.

Новинки Philips HU4801, HU4803 і АС4080 оснащені таймерами: в моделях HU4803 і AC4080 можна налаштувати прилад на роботу протягом 1, 4 або 8 годин, а в моделі HU4801 передбачений 8-ми годинний таймер.

 

Зволожувачі Philips HU4801/01 і HU4803/01 і кліматичний комплекс Philips AC4080 вже у продажу.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Віктор Зінченко, PR-менеджер

Philips Consumer Lifestyle

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com  

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів склав 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.