Нова колекція образів з новинками від Philips

Январь 28, 2015

Спеціально для створення найсміливіших образів Philips розробив три новинки - мультистайлер 4-в-1 BHH814/00, конічну плойку HP8618/00 і щітку-стайлер НР8631.

 

Щоранку, дивлячись у дзеркало, ми задаємо собі питання: який новий образ створити сьогодні? Швидко, безпечно і незмінно добре. Пряме волосся, локони або легка недбалість - насправді, варіантів може бути стільки, скільки і днів у році. Спеціально для створення найсміливіших образів Philips розробив три новинки - мультистайлер 4-в-1 BHH814/00, конічну плойку HP8618/00 і щітку-стайлер НР8631.

 

Мультистайлер 4-в-1 Philips BHH814/00 доведе, що ваше волосся здатне мати будь-яку форму, і стане справжнім джерелом для натхнення:

• 4 режими укладки – від ідеально прямих до різних варіацій локонів

• Унікальна функція надання обсягу біля коріння

• Блиск волосся завдяки функції іонізації

• Дбайливий догляд за волоссям

 

Інноваційний мультистайлер 4-в-1 з унікальною поворотною пластиною допоможе змінити стиль одним рухом руки. За допомогою мультистайлеру можна легко створити найактуальніші образи без відвідування салону: об'ємні «хвилі», великі локони, підкручені кінчики або ідеально пряме волосся.

 

Обсяг біля коріння – непросте питання, яке вже не перший рік намагаються вирішити стилісти. Philips BHH814 допоможе досягти потрібного ефекту навіть у домашніх умовах – для цього необхідно поєднати пластини пристрою, відокремити пасмо біля кореня, зафіксувати його на зовнішній стороні стайлера і утримувати кілька секунд.

 

За блиск волосся в сучасній індустрії краси відповідальні не тільки засоби для догляду, а й техніка для укладання волосся. Новий мультистайлер відмінно впорається і з цим завданням завдяки системі іонізації, яка не тільки зменшує сплутування і робить волосся слухняним для укладки, але також надає їм здорового блиску.

 

Особливу увагу приділено тому, щоб прилад був максимально щадним до волосся. Термозахисні зубчики дозволять тримати його близько до шкіри голови без будь-якого ризику обпалити її. Турмалінове керамічне покриття Silky Smooth знімає статичну електрику, допомагає пластинам ковзати максимально плавно. Цифрова настройка температури від 150°С до 200°С дозволить вибрати потрібний показник.

 

Конічна плойка для завивки Care CurlControl 13-25 мм Philips HP8618/00

Бувають особливі моменти, коли кожна з нас хоче виглядати більш жіночно і романтично - а погодьтеся, немає нічого привабливішого, ніж хвилясте волосся. Але як зробити це дбайливо, без перегріву і жорстокого пересушування? Щипці Care CurlControl HP8618/00 від Philips змусять поглянути на процес укладання по-новому.

• Конічна форма для різних варіантів локонів

• Індикатор готовності локона

• У 2 рази більш гладке ковзання (порівняно зі звичайним керамічним покриттям)

 

 

Щоб не допустити перегріву волосся, Philips розробив унікальний індикатор, який повідомить про готовність локона за допомогою звукового сигналу. Для цього необхідно вибрати одну з трьох установок часу завивки, обернути пасмо навколо корпусу плойки і натиснути на кнопку. Цифрова настройка температури дозволяє вибрати температуру в діапазоні 130-200˚С і час завивки 5, 8 або 10 секунд.

 

Конічна форма насадки (діаметром 13-25 мм) дозволяє створювати локони і хвилі різного виду: від тугих завитків до великих кучерів, природних локонів і хвиль. Швидко, просто і з незмінно вдалим результатом, якому позаздрить навіть ваш перукар.

 

Керамічне покриття SilkySmooth гідно окремої уваги – воно забезпечує в 2 рази більш гладке ковзання, зменшує тертя, роблячи процес завивки не тільки більш зручним, але і щадним. Як результат – більш блискуче і здорове волосся.

 

Крім того, щипці мають функцію автоматичного відключення через 60 хвилин.

 

Щітка-стайлер Philips Care НР8631

У моді все ще надзвичайно актуальна натуральність і легка, але ретельно продумана недбалість хвилястого волосся. Ідеальний результат, до якого так прагнуть сучасні стилісти, можливий за допомогою щітки-стайлера Philips Care НР8631.

• Корпус діаметром 38 мм для правильного результату

• Зубчики, що втягуються, для швидкого результату

• Керамічне покриття Silky Smooth

 

 

Щітка-стайлер з великим діаметром 38 мм дозволить створити м'які, живі локони і хвилі, які додадуть образу максимальної природності.

 

Зубчики, що втягуються, забезпечують швидкий результат і легке використання. Накрутіть волосся на стайлер і поверніть термоізольований наконечник, щоб втягнути зубчики. Ця дійсно унікальна функція забезпечує легке вилучення щітки з волосся і, що важливо, зберігає правильну форму локонів, не дозволяючи їм розпушуватися.

 

Ще більш дбайливий догляд за волоссям гарантує керамічне покриття Silky Smooth, а оптимальна температура укладання 190˚С забезпечить стійкий результат.

 

Змінюйтеся, експериментуйте кожен день - це дійсно просто з надійними помічниками від Philips!

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Ольга Сергєєва, старший координатор проектів, PRP

Телефон: +38 044 495 29 60

E-mail: osergeeva@prp.com.ua 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

 

.