Інновації, що покращують ваше життя

Март 11, 2015

Philips – лідер інноваційних розробок – постійно винаходить та вдосконалює продукти, які здатні змінити наш звичний підхід до ведення домашнього господарства.

 

Ми розповімо, які гаджети повинні бути у сучасної жінки, яка цінує свій час.

 

Непильна робота

 

Непильну роботу і неперевершену чистоту забезпечать справжні експерти прибирання будинку – пилососи та пароочищувачі Philips.

 

Потужність нового безмішкового пилососа PowerPro Ultimate FC9912 на 60% вище, ніж у інших пилососів1. Технологія PowerCyclone 7, яка використовується в моделі, ефективно відокремлює пил від чистого повітря і забезпечує ідеальні результати збирання. Спеціально розроблена інновація NanoClean не дає утворитися хмарі пилу: пил залишається на дні контейнера, а не викидається в повітря.

 

У комплекті пилососа є дві насадки. За допомогою TriActive Z для твердих підлогових покриттів стало набагато легше почистити важкодоступні місця, кути і плінтуси. А насадка TriActive + виконує три дії одночасно: піднімає ворс килима, щоб прибрати пил з найглибших шарів килима; ефективно збирає велике сміття і видаляє пил і бруд уздовж меблів і стін за допомогою щіток, розташованих з двох сторін насадки.

 

Мешканцям невеликих квартир, батькам з маленькими дітьми і власникам домашніх тварин дуже важливо завжди мати під рукою якісний прилад для позапланового та швидкого прибирання. І бездротові моделі пилососів FC6162 і FC6168 – це відмінне рішення такої проблеми. Технологічні продукти дозволять легше і простіше підтримувати чистоту в будь-якій кімнаті. А завдяки знімному ручному пилососу можна легко прибрати крихти зі столу, шерсть з килима або зібрати пил у важкодоступних місцях.

 

Вологе прибирання будинку без хімічних миючих засобів? Для технологічних пароочищувачів  Philips це не проблема! Пар легко розчиняє бруд і пил, виводить жир і найгірші плями. Прилади Philips допоможуть зробити процес прибирання не тільки швидким, але й якісним і нешкідливим. Під час прибирання не використовуються хімічні речовини, і знищується до 99,9% бактерій завдяки високій температурі пара. Парова швабра FC7028/01 відмінно впорається із забрудненнями на твердих підлогових покриттях, а ручний пароочищувач FC7012/01 підходить для поверхонь на кухні та у ванній.

 

Все буде гладко!

 

Головна новинка Philips в області догляду за одягом – технологія OptimalTemp в прасках і парових системах. Завдяки цій інновації можна безпечно прасувати речі – джинси, бавовну, шовк, синтетику, кашемір – в будь-якій послідовності без ризику пропалити тканину. Вбудований чіп Smart Control не дозволяє підошві праски перегріватися і травмувати делікатну тканину, а потужна подача пари справляється з будь-якими складками навіть на щільних тканинах. В результаті прасування стає швидким, легким, ефективним і безпечним для будь-якої тканини.

 

Ще одна інновація від Philips – це 6-шарова підошва праски T-ionic Glide, основа якої виготовлена ​​з нержавіючої сталі, а верхнє покриття – з оксиду титану. Це не тільки робить T-ionic Glide найбільш міцною і стійкою до подряпин, але і забезпечує найкраще ковзання праски по тканині і максимальний розподіл пара вздовж всієї поверхні пара. Підошва T-ionic Glide представлена ​​у всіх новинках Philips з технологією OptimalTemp (наприклад, праски GC4919, GC4914 і парові системи GC8651, GC7635).

 

Доглянути за одягом з делікатних тканин зі стразами, паєтками та іншими декоративними  елементами за кілька секунд тобі допоможуть вертикальні відпарювачі для одягу Philips ClearTouch GC536 або GC568. Якщо тобі потрібен невеликий прилад для подорожей або відряджень, зверни увагу на ручні відпарювачі Philips GC320 і GC430. Вони мають компактний розмір і чохол для зручності транспортування.

 

Свіже рішення

Як зробити повітря чистим, свіжим і корисним? Для вирішення цього питання Philips представляє в Україні зволожувачі повітря (моделі HU4801 і HU4803), а також кліматичний комплекс 2-в-1 (очищення і зволоження повітря) (модель AC4080).

 

Головний секрет продуктів – технологія холодного випаровування NanoClaud. Частинки води, що утворюються при використанні цієї технології в зволожувачах, настільки дрібні (порівняно з ультразвуковою технологією), що нездатні переносити тіла бактерій і мікробів. Тому при використанні зволожувачів Philips у повітрі, що виходить з приладу, на 99,9% менше бактерій, ніж при використанні ультразвукового зволожувача.

Крім того, NanoCloud перешкоджає появі «білого пилу» - бруду і оксидів металів, які зазвичай виділяються з води в процесі випаровування. Як підсумок – прилади забезпечують ефективне зволоження і рівномірний розподіл повітря в кімнаті.

 

Завдяки сучасним технологіям процес прибирання перетворюється на щось просте, швидке і максимально автоматизоване. І технології Philips доводять, що немає межі інновацій, які покращують наше повсякденне життя.

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.