Новий вирівнювач Philips HP8372 c технологією MoisterProtect - дбайливо, швидко і ефективно!

Март 25, 2015

Сучасна індустрія краси невпинно працює над тим, щоб створювати все більш ефективні інструменти для догляду за нашими волоссям.

 

 Для нашого волосся надзвичайно важлива волога – без цього воно стає ламким і сухим. Удосконалюючи не перший рік свої продукти, компанія Philips розробила революційну технологію MoistureProtect, яка здатна запобігти втраті природної вологи при кожному використанні приладів для укладання волосся.

 

Новий вирівнювач Philips HP8372 з технологією MoistureProtect оснащений спеціальним датчиком, який перевіряє стан волосся 30 разів на секунду і підбирає оптимальну температуру укладання, запобігаючи пересушування і зберігаючи до 57% вологи.

 

Система іонізації в продукті відповідає за те, щоб надати волоссю гладкість і блиск. Під впливом негативно заряджених іонів волосяні лусочки закриваються і упорядковуються, волосся стає більш слухняним і шовковистим. Крім того іонізація дозволяє уникнути неприємної електризації, що покращує загальний стан волосся. В результаті вони стають більш гладкими і блискучими, і немає необхідності розчісувати їх часто протягом дня.

 

Особливістю вирівнювача Philips HP8372/00 є «плаваючі» керамічні пластини, які під час укладання постійно зміщуються, тим самим регулюючи тиск на волосся. Це допомагає захистити стрижень волосини від пошкоджень і уникнути ламкості волосся. Завдяки високоякісному нагрівального елементу прилад підтримує постійну температуру нагрівання, що дозволяє вирівнювати волосся при більш делікатній температурі і при цьому створювати чудову укладку. А оскільки скорочується кількість рухів під час вирівнювання волосся, укладка буде займати менше часу.

 

Використовуйте найсучаснішу та інноваційну техніку, і ви зможете домогтися результату, який ще раніше здавався неможливим.

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua  

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.