Philips стала володарем 49 нагород Red Dot Award 2015

Апрель 16, 2015

Компанія Philips стала володарем 49 нагород Red Dot Award - однієї з найпрестижніших світових премій у галузі продуктового дизайну.

 

Авторитетне журі оцінювало продукти у відповідності з різними критеріями, такими як рівень інноваційності рішення, функціональності, ергономічності, якості, художності виконання, екологічності та довговічності.

 

8 продуктів Philips, які отримали нагороду, представлені на українському ринку споживчих товарів:

 

Вирівнювач Philips HP8372 c технологією MoisterProtect

Вирівнювач для волосся преміум-класу з елегантним дизайном. Оснащений інноваційним датчиком, що контролює температуру для максимального збереження природної вологи волосся.

 

Ручний блендер Philips Avance Collection (HR1643, HR1645, HR1646, HR1647, HR1673, HR1674, HR1677)

Технологія Speedtouch з інтуїтивним управлінням дозволяє самостійно контролювати швидкість роботи блендера. Зручний ергономічний дизайн вже встигли оцінити не тільки експерти, а й споживачі.

Кухонний комбайн Avance Collection HR7958 (доступний в Україні з 3-го кварталу 2015 року)

Багатофункціональність – безперечна перевага комбайнів Avance Collection. Продукт виготовлений з найякісніших матеріалів, а гладка поверхня з мінімальним набором знімних частин дозволяє значно спростити миття.

 

 

Парова праска Azur Performer Plus GC4521

Висококласна підошва T-ionic Glide забезпечує легке ковзання, а ергономічний дизайн праски робить будь-яку прасування швидкою, зручною і комфортною.

 

Бездротовий пилосос Philips Power Pro Duo (FC6162, FC6168)

Мешканцям невеликих квартир, батькам з маленькими дітьми і власникам домашніх тварин дуже важливо завжди мати під рукою якісний прилад для позапланового та швидкого прибирання. Технологічні продукти дозволять легше і простіше підтримувати чистоту в будь-якій кімнаті. А завдяки знімному ручного пилососу можна легко прибрати крихти зі столу, шерсть з килима або зібрати пил у важкодоступних місцях.

 

Цифрова радіоняня Philips AVENT SCD501 (доступний в Україні з 3-го кварталу 2015 року)

Компактний, зручний у використанні пристрій забезпечує постійний зв'язок з малюком, а також виконує функцію нічника. Елегантний дизайн припаде до смаку будь-яким батькам.

 

Чашка з носиком Philips AVENT (SCF551, SCF553)

(доступні в Україні з 3-го кварталу 2015 року)

Чашка Philips Avent незамінна для малюків та їхніх мам. Зручний дизайн і рифлена форма дозволяють міцно тримати чашку в руках, розвиваючи дрібну моторику дитини.

 

Чашка з носиком Philips AVENT з пінгвінчиками (SCF751, SCF753, SCF755)

Дитяча чашка-непроливайка преміум-класу з запатентованим клапаном і м'яким носиком, в оригінальному дизайні. Зручні ручки дозволяють дитині міцно тримати чашку, а носик, розташований під кутом - не закидати голову при питті.

 

Команда дизайнерів Philips є однією з найбільших у світі. В Європі, США та Азії працюють понад 500 співробітників з 35 країн. Фахівці Philips мають широкий діапазон дизайнерських компетенцій і працюють в тісному контакті з колегами по всьому світу для досягнення максимального ефекту на всіх етапах - від ідеї до її втілення.

 

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua  

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.