Будь в тренді, харчуйся правильно і здорово разом з мультиварками Philips!

Апрель 23, 2015

З кожним роком тенденція приготування їжі вдома стає все більш популярною, і ми все більше уваги звертаємо на те, що саме їмо. Швидкий темп сучасного життя і брак часу найчастіше не дозволяє нам харчуватися правильно. Вирішити цю проблему допомагають сучасні помічники - мультиварки, за допомогою яких можна легко і просто приготувати смачну і корисну їжу.

 

Остання новинка від Philipsмультиварка з технологією VitaPlus, в якій можна готувати дійсно здорові страви. Особливість технології – подвійний нагрівальний елемент, який забезпечує більш швидкий і рівномірний нагрів чаші мультиварки. Це дозволяє максимально зберігати вітаміни та інші корисні елементи під час термічної обробки продуктів.

 

Крім того, якщо ви не володієте вираженим кулінарним талантом, з мультиваркою Philips це не проблема. 15 автоматичних програм приготування відповідають різним способам теплової обробки і мають спеціальні настройки часу і температури.

А це означає, що ви можете приготувати найрізноманітніші страви: супи, каші, кисломолочні продукти, тушковані, запечені і смажені страви, холодець, піци, десерти та інші ласощі. Режим «Мультиповар» підійде тим споживачам, які хочуть самостійно встановлювати час і температуру обробки продуктів.

 

5-шарова чаша з нанокераміческім покриттям ProKeram краще утримує і розподіляє тепло, що робить смак страв більш насиченим. Крім того, покриття ProKeram має підвищену стійкість до пошкоджень і подряпин, що продовжує термін служби і дозволяє мити в посудомийній машині.

 

Висока якість і довговічність продукту підтверджує 3-річна гарантія на мультиварки Philips.

 

Нова лінійка мультіварок Philips з технологією нагріву VitaPlus представлена ​​моделями: HD3136, HD3137, HD3165, HD3167.

 

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.