Нові чашки-непроливайки Philips AVENT не протікають! Перевірено мамами

Июнь 30, 2015

Після появи на світ малюк починає стрімко рости, освоювати нові навички, в тому числі намагається самостійно їсти і пити. Але ми знаємо, що все приходить з досвідом, і найчастіше перші самостійні спроби пити «як мама» закінчуються сльозами, розбитим посудом і калюжами навколо. Philips AVENT спрощує перехід від соски до чашки і економить ваші нерви і сили вашої дитини.

 

 

Нові чашки-непроливайки Philips AVENT дозволяють малюкам легко пити: вони оснащені інноваційним клапаном, який перешкоджає протіканню рідини. Унікальний клапан активується тільки при контакті з губами дитини, тому малюки вчаться пити як дорослі, не проливаючи ні краплі. Зручний носик розташований під кутом, що дозволяє дитині не відхиляти голову назад занадто сильно, а тримати шию в природному положенні під час пиття. 

 

 

 

 

 

М'які ручки знаходяться з обох сторін і підходять малюкові не тільки за формою, але й перешкоджають вислизанню. Малюк легко навчиться тримати таку чашку і пити без сторонньої допомоги. А ви зможете не переживати про випадково розлитий компот на його одязі або білому килимі.

 

 

У серії продуктів Philips AVENT є три нових чашки-непроливайки з різним об'ємом і для різного віку. Для зовсім маленьких діток від 6 місяців підійде модель з м'яким носиком - SCF751 (200 мл). Діткам, у яких вже з'явилися зубки, підійдусь чашки з твердими носиками: від 12 місяців - SCF753 (260 мл) і від 18 місяців - SCF755 (340 мл). Нові чашки також сумісні з усіма пляшечками Philips AVENT серії Natural і Classic, крім скляних. А зовсім нещодавно стильний дизайн чашок був відзначений нагородою Red Dot Award - однієї з найпрестижніших світових премій у галузі продуктового дизайну.

 

Сучасним мамам також сподобається можливість мити чашку в посудомийній машині, а маляті – милий пінгвінчик на чашці. З ним вчитися пити по-дорослому буде ще веселіше!

 

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.