Philips Україна допомагає дитячій лікарні «ОХМАТДИТ»

Июль 14, 2015

Кожен день ми працюємо над поліпшенням якості життя людей завдяки значущим інновацій. Крім виробництва продуктів Philips також займається доброчинністю.

 

Ось уже третій рік поспіль ми реалізуємо ініціативу «Благодійність замість сувенірів», в рамках якої перераховуємо бюджет на корпоративні подарунки на користь відділення трансфузіології Національної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ».

 

За результатами благодійної кампанії 2014 року в лікарню було передано 270 000 грн. На ці гроші в травні цього року були куплені і встановлені кліматична камера для збереження тромбоцитів і запаювач ПВХ магістралей. Завдяки обладнанню вдалося не тільки збільшити кількість донорів крові в 2 рази, але і практично повністю забезпечувати потреби відділення в компонентах крові.

 

 

 

Творити добро просто, давайте робити це разом!

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер Philips Україна

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.