Мама не казала, наскільки важливий відпарювач у твоєму житті

Июнь 25, 2015

У гардеробі кожної з нас є речі, догляд за якими викликає стрес. Відпарювач – це той продукт, який може змінити уявлення про догляд за одягом раз і назавжди.

 

У гардеробі кожної з нас є речі з історією, догляд за якими викликає стрес. Це може бути коронне шифонове плаття, яке ви вдягаєте тільки в особливих випадках, або шовкова блуза від улюбленого дизайнера, яку прати небезпечно, а гладити ще страшніше. Його улюблені офісні брюки, вовняні речі, дитячі крихітні сорочки і штанці – із цього ж списку. На жаль, мама нічого не розповідала нам про відпарювачі, адже це саме той продукт, який може змінити уявлення про догляд за одягом раз і назавжди.

 

Історія №1: У нашому стрімкому житті ми постійно відчуваємо брак часу. Скільки часу ми зазвичай витрачаємо на домашні клопоти? Один тільки процес прасування чого вартий. Сучасні технології пропонують своє рішення – відпарювачі, які дозволяють значно спростити цей процес.

Рішення: Новий ручний відпарювач Philips Steam&Go 2-in-1 GC332/60 завдяки 2-м режимам горизонтального і вертикального прасування допоможе впоратися з багатьма побутовими викликами. Прилад нагріється за 45 секунд, і після цього ви зможете легко розгладити делікатні речі без використання прасувальної дошки.

 

Історія №2: Навіть самий базовий гардероб офісного співробітника – завдання не для слабкодухих. Шифонові блузи, брюки, вовняні сукні та спідниці складного крою – з відпарювачем ви по-новому поглянете на догляд за цими речами.

Рішення: Відпарювачі від Philips розроблені для безпечного і ефективного розгладження складок на делікатних тканинах і тканинах зі складною фактурою. Потужна подача пари дозволить впоратися з цим завданням за кілька рухів.

 

Історія №3: Після прання брючний костюм або сорочка виглядають зовсім не як новенькі. А складки, канти, комірці - це окрема історія.

Рішення: Завдяки спеціальним насадкам для формування складок і затискачів для брюк, вертикальний відпарювач Philips Philips GC536/35 стане відмінним рішенням.

 

Історія №4: Ви отримали запрошення на вечірку і після ревізії нарядів знайшли плаття, яке пам'ятає ще перше весілля подруги. Ви не діставали його давно, вже дуже воно вимогливе у догляді, неординарного крою і з делікатної тканини.

Рішення: З такою річчю легко впорається вертикальний відпарювач Philips GC536/35. У комплекті приладу є спеціальна знімна вішалка для суконь. Вибираючи один з трьох режимів інтенсивності подачі пари, ви можете підібрати найбільш відповідний для кожного типу тканини. Абсолютно безпечно для тканини, легко для вас!

 

Історія №5: Якщо ви не хочете замислюватися про праску і прасувальну дошку під час відряджень або на відпочинку, захопіть з собою компактний відпарювач. І це вже буде зовсім інша історія.

Рішення: Компактний Philips Steam&Go 2-in-1 GC332/60 має невеликий розмір і зручний футляр для перевезення. Потужна подача пари дозволить освіжити одяг в будь-яких умовах.

 

Історія №6: Верхній одяг – предмет гардеробу, який часто прати не доводиться. Але при цьому так хочеться утримувати його в чистоті і порядку.

Рішення: Відпарювач усуває запахи їжі, сигаретного диму і навіть запах тіла. Прилад оснащений антипригарною підошвою, а в комплекті йде спеціальна насадка з щіткою для щільної тканини.

 

Історія №7: Дитячі речі – прасувати їх потрібно обов'язково, адже висока температура вбиває в тому числі бактерії. Але що робити, якщо комбінезончики і бодіки такі мініатюрні?

Рішення: Відпарювачі Philips завдяки потужній парі вбивають до 99,9% мікробів.

 

Відпарювач Philips Steam&Go 2-in-1 GC332/60 – компактний відпарювач, простий у використанні, зручний при пересуванні і в зберіганні:

• Невеликий дорожній чохол захистить прилад від пилу і допоможе підтримувати порядок у будинку. Дуже зручний для поїздок

• Має 2 режими горизонтального та вертикального прасування і спеціальну щітку для щільних тканин, наприклад, пальто, яка забезпечує більш глибоке проникнення пари для найкращого результату.

• Електронасос забезпечує безперервну подачу пари навіть у горизонтальному положенні для швидкого і легкого розгладження складок.

• Знімний резервуар для води зручно наповнювати.

• Потужність - 1200 Вт, довжина шнура - 2м.

 

 

 

Вертикальний відпарювач Philips GC536/35 – багатофункціональний прилад унікальної конструкції. Потужна подача пари дозволить освіжити одяг максимально ефективно і безпечно:

• Підходить для догляду за всіма видами тканин, включаючи найделікатніші.

• Прозорий знімний резервуар 1,2 л зі спеціальним отвором для затоки води.

• Вішак для одягу забезпечує більш зручний і стійкий процес відпарювання. У комплекті також насадка для стрілок і рукавиця.

• Потужність - 2000 Вт, розмір упаковки - 45х40 см.

 

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров'я та добробуту» і мета якої - покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров'я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. В 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.