Фен і стайлер Philips MoistureProtect – ідеальний дует для вашого волосся

Сентябрь 2, 2015

Компанія розробила унікальні прилади, які здатні створити ідеальну зачіску без шкоди для волосся – фен HP8280 і стайлер HP8372 з технологією MoistureProtect.

 

 

 

Сучасна дівчина завжди стоїть перед нелегким вибором: слідувати трендам і дивувати оточуючих модними образами або приділяти максимум уваги догляду за волоссям. Але невже заради здоров'я волосся потрібно відмовлятися від незвичайних укладок і експериментів?

 

Ні в якому разі! Адже компанія Philips розробила унікальні прилади, які здатні створити ідеальну зачіску без шкоди для волосся – фен HP8280 і стайлер HP8372 з інноваційною технологією MoistureProtect.

 

Для нашого волосся надзвичайно важливо зберігати оптимальний рівень вологи. Без цього воно стає ламким і сухим, зростання сповільнюється, січуться кінчики, а зачіски виглядають неохайно. Технологія MoistureProtect розроблена спеціально, щоб мінімізувати втрату природної вологи у волоссі при кожному використанні приладів для укладання.

 

Технологія MoisterProtect працює таким чином: інфрачервоний датчик зчитує кількість вологи в конкретному пасмі волосся і передає інформацію на мікропроцесор, який підбирає найбільш підходящу температуру для укладання. Таким чином, фен і стайлер не тільки запобігають висушуванню і перегріву локонів, але й допомагають зберегти вологу у волоссі.

 

А завдяки системі іонізації в цих продуктах Philips ваше волосся буде гладким і шовковистим.

 

 

 

Особливістю фена Philips HP8280 є режим ThermoProtect з оптимальною температурою впливу. Це найбільш щадний режим для вашого волосся, який присутній практично у всіх фенах Philips. При постійній потужності повітряного потоку температура повітря завжди залишається безпечною для локонів.

 

Крім інноваційної технології MoistureProtect у стайлері Philips HP8372 є «плаваючі» керамічні пластини, які під час укладки постійно зміщуються, тим самим регулюючи тиск на волосся. Це допомагає захистити стрижень волосини від пошкоджень і уникнути ламкості волосся.

Завдяки високоякісному нагрівального елементу прилад рівномірно розподіляє температуру по пластині, що дозволяє вирівнювати або завивати волосся при більш делікатній температурі і при цьому завжди отримувати відмінний результат.

 

Стайлер Philips HP8372 з технологією MoistureProtect отримав нагороду Red Dot Award 2015 – одну з найпрестижніших світових премій у галузі продуктового дизайну.

 

 

Використовуючи найсучаснішу та інноваційну техніку, ви зможете домогтися результату, який ще раніше здавався неможливим. Сушіть, випрямляйте, завивати, укладайте, а прилади Philips з технологією MoistureProtect подбають про красу і здоров'я вашого волосся!

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Марина Резник, PRP

Телефон: +38 063 983 88 11

E-mail: MReznik@prp.com.ua 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21, 4 млрд. Євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж в 100 країнах. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.