Вижми максимум цієї осені з Philips

Октябрь 2, 2015

Осінь – це прекрасна можливість оздоровити свій організм. Самий простий і смачний спосіб отримати все краще і відразу – щодня пити свіжовичавлені соки.

 

Незвичайні поєднання смаків і різноманітність рецептів зроблять вашу осінь по-справжньому соковитою і корисною.

 

Оксана Скиталінська, лікар-дієтолог: «Овочі, фрукти та ягоди містять унікальні речовини, які присутні виключно в рослинах - фітонутрієнти. Одним із шляхів отримання цінних речовин з рослин є вживання свіжих соків. У фітонутрієнтах приховані протизапальні, омолоджуючі, детоксикаційні, витаминизуючі та інші властивості».

 

Запорука смаку і користі свіжих соків – свіжі і стиглі продукти. А отримати від них максимум допоможе якісна і потужна соковижималка.

 

Нові соковижималки Philips дозволяють вичавити більше соку з овочів і фруктів – від 1,5 до 2,5 літрів за один прийом. Крім цього, в продуктах присутні останні інноваційні технології компанії. Зазвичай фільтр соковижималки складно очищати, оскільки у ньому застряють волокна м'якоті. Очищення цієї соковижималки триватиме всього 1 хвилину. Завдяки технології QuickClean поверхня фільтра повністю гладка, що дозволяє видаляти всі волокна звичайною губкою. Це перші на ринку відцентрові соковижималки з функцією попереднього очищення PreClean (у всіх моделях, крім HR1832/02). Наливаючи воду в завантажувальний отвір, ви створюєте фонтан води в приладі, який ополіскує від залишків волокон кришку, і робить очищення сита більш простим.

 

Тепер сік можна готувати із задоволенням. Для зручності очищення вcя макуха збирається в одному місці – контейнері для м'якоті. Це означає, що більше не потрібно видаляти її з різних частин приладу, наприклад з кришки. А кругла, гладка форма контейнера без кутів і щілин дозволяє очищати прилад набагато простіше.

 

Великі моделі соковижималок Philips HR1863/00, HR1869/70, HR1871/70 підійдуть для сімей з дітьми. А компактні HR1832/02 та HR1855/80 зовсім не займуть багато місця на маленькій кухні.

 

Враховуючи користь свіжих соків, дієтолог Оксана Скиталінська спеціально для соковижималок Philips розробила 7-денну комплексну програму, яка має на меті не тільки вітамінізацію, але й оздоровлення і омолоджування тіла.

 

Відомі українці вже спробували дотримуватися цієї програми протягом семи днів. Своїми враженнями вони поділилися на сторінках в Facebook під хештегом # вижмимаксимум #philips. Спробуй і ти!

 

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Маша Самойленко, PRP

Телефон: +38 063 275 05 79

E-mail: MSamoilenko@prp.com.ua 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21, 4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж в 100 країнах. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.