Philips ProCurler – твій секрет ідеальних локонів

Декабрь 10, 2015

Усі дівчата знають, що існує зачіска, яка стане ідеальним рішенням в будь-якій ситуації.

 

Побачення, ділова зустріч в ресторані, ніч у клубі або новорічна вечірка – завиті волосся ефектно завершать будь-який образ або стануть його родзинкою. Саме тому локони отримали звання найпопулярнішої укладки 2015 року.

 

Ти все ще використовуєш для завивки свого волосся плойки і вирівнювачі? Компанія Philips подбала про твою зручність і розробила інноваційний стайлер для автоматичної завивки волосся Philips ProCare Auto. Тепер кожен твій локон буде ідеальним!

 

Завивай легко і просто

Завдяки професійному мотору, стайлер автоматично накручує пасмо волосся на титаново-керамічний нагрівальний елемент і створює ідеальні завитки. Тобі потрібно тільки розділити волосся на секції, визначити потрібний розмір прядки за допомогою спеціального аксесуара, вибрати температуру, час завивки і напрямок локона, помістити пасмо в стайлер, а далі Philips ProCare Auto зробить все сам. Завдяки тому, що нагрівальний елемент захований всередині термостійкого корпусу, завивати симетричні локони зручно навіть на потилиці.

 

 

Безпека понад усе

На відміну від плойок, вирівнювачів, термобігуді та інших приладів для створення локонів, завивка з Philips ProCare Auto абсолютно безпечна. Унікальна теплоізолююча камера для локонів запобігає отриманню опіків під час укладки. А титаново-керамічне покриття корпусу рівномірно розподіляє тепло, не допускаючи перегрівання волосся.

 

Бути різною

Вибираючи одне з 3 налаштувань температури, а також задаючи різні напрямки завивки, можна без особливих зусиль створювати недбалі вільні хвилі або стильні пружні кучері. Philips ProCare Auto має три напрямки завивки локона (наліво, направо і чергування). Створюйте симетричні локони, закручені вправо або вліво, або використовуйте функцію автоматичної завивки у двох напрямках для максимально природного образу.

 

З Philips ProCare Auto так легко бути різною, без шкоди для твого волосся!

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Марина Резник, PRP

Телефон: +38 063 983 88 11

E-mail: MReznik@prp.com.ua 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua 

 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) – це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж в 100 країнах. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.