Встановлено новий світовий рекорд з прасування речей нон-стоп

Ноябрь 16, 2015

«Секретною зброєю» переможця Гарета Сандерса з Брістоля стала парова система Philips PerfectCare Elite – найлегша і найпотужніша на ринку.

 

Багато хто з нас не любить прасувати, а для деяких цей процес навіть стає справжніми тортурами. Але тільки не для Гарета Сандерса з Брістоля, який встановив новий світовий рекорд з прасування речей нон-стоп, подолавши межу в 100 годин.

 

За цей час він впорався з 2000 речами. Попередній рекорд належить австралійці Джанет Хастінгс, яка в 2012 році випрасувала тисячу сто п'ятьдесят сім речей за 80 годин.

 

«Секретною зброєю» Гарета стала парова система Philips PerfectCare Elite – найлегша і найпотужніша на ринку[1]. Її революційна технологія Optimal Temp дозволяє швидко, ефективно і безпечно розгладити будь-яку тканину в будь-якому порядку.

 

Гарет повинен був дотримуватися 80 різних правил, щоб його рекорд визнали офіційно. Наприклад, перерви між прасуванням різних предметів одягу не могли бути більш 30 секунд. Крім часу на відпочинок, Гарет повинен був стояти під час випробування і прасувати не менше 15 речей на годину, при цьому кожна випрасувана ним річ ​​тут же оцінювалася двома незалежними спостерігачами. Майбутньому рекордсмену дозволяли відпочивати протягом 5 хвилин щогодини і спати по 20 хвилин кожні 6 годин.

 

Після завершення марафону Гарет поділився своїми враженнями: «Це було набагато важче, ніж я очікував, особливо ночами, коли в магазині практично не було відвідувачів. Напевно, найскладнішим стала відсутність нормального сну, адже найдовше мені вдалося поспати всього 12 хвилин. Звичайно, я відчуваю себе не дуже добре і тримаюся на одному адреналіні. Ми зараз гарненько відсвяткуємо, а потім я дуже сподіваюся вдосталь відіспатися».

 

Щоб забезпечити собі гарантований «плацдарм» речей для прасування майбутній рекордсмен закликав покупців магазину ASDA у м. Патчуей (Брістоль, Великобританія) приносити свій одяг. Після завершення рекорду випрасувані речі були передані як пожертва в місцевий хоспіс.

 

Крім спортивного азарту у Гарета була ще й дуже важлива мета – зібрати 2500 фунтів для благодійної організації Frank Water, яка допомагає забезпечити жителів Індії безпечною питною водою.

  

[1] Вага приладу і потужність відпарювання порівняно з найбільш продаваними паровими системами; протестовано у відповідності зі стандартом IEC60311, січень 2015

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять:

Марина Резник, PRP

Телефон: +38 063 983 88 11

E-mail: MReznik@prp.com.ua 

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.ua

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) – це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21, 4 млрд. євро, в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж в 100 країнах. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.