Світлодіодний килим від Philips – «розумний» провідник у просторі


LED-килим підкаже, як вийти із будівлі у випадку надзвичайної ситуації, де в офісі випити кави або отримати багаж в аеропорті.

Июнь 20, 2015

Нью-Йорк/Далтон, США - Компанія Royal Philips, світовий лідер у галузі світлотехніки та світлодіодних технологій, спільно з розробником дизайнерських рішень для підлоги Tandus Centiva створили «розумне» килимове покриття Luminous Carpet. Завдяки вмонтованим світлодіодам та можливості програмування килим перетворюється на унікальний засіб комунікації, здатний донести

всю необхідну інформацію та спростити орієнтування у незнайомому просторі. Наприклад, килим допоможе знайти вихід із будівлі, вкаже на найближчу зону кави, а також просто привітає нових відвідувачів.

 

Різноманітні кольори, форми та розміри килимового покриття Luminous Carpet дозволяють використовувати його в інтер`єрі як невеликих офісних приміщень та готелів, так і в місцях з великою кількістю відвідувачів – музеях, аеропортах, на стадіонах.

 

Як світовий лідер в галузі світлодіодних технологій та інтелектуальних систем управління, Philips постійно відслідковує тенденції на ринку та шукає нові можливості для розширення функцій світла. Рішення Luminous Carpet - це принципово новий спосіб взаємодії зі споживачами та співробітниками, тому воно може успішно застосовуватися в організаціях з різних сфер бізнесу. При цьому позитивна динаміка зростання оренди офісних площ в усьому світі – до 4% за низкою прогнозів, – відкриває перед цією технологією хороші ринкові перспективи.
[1] За даними Jones Lang LaSalle

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Марія Клюквіна, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 469 10 03 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..