Встигнути все з новими епіляторами Philips Satinelle

30 березня, 2016

Компанія Philips представляє ще одного помічника активної сучасної дівчини – лінійку нових епіляторів Philips Satinelle.

 

Сучасна дівчина завжди поспішає. І кожен день їй не вистачає кількох додаткових годин, щоб встигнути найважливіше. Робота, домашні справи, курси, тренінги, виставки, спорт, подруги, побачення. Активний ритм життя розвиває в нас дуже важливу якість – мультизадачність. Ми вчимося поєднувати різні заняття, шукаємо більш ефективні способи вирішення побутових завдань, щоб звільнити більше часу на відпочинок і приємне проведення часу. І тут на допомогу нам приходять аудіокниги, які можна прослуховувати під час занять спортом; кухонна техніка, яка готує практично без нашого втручання; мультисервіси, які дозволяють поєднувати манікюр і педикюр, укладання і візаж одночасно.

 

Компанія Philips представляє ще одного помічника активної сучасної дівчини – лінійку нових епіляторів Philips Satinelle.

epilators 1

Максимум ефекту, мінімум зусиль

 

Епілятори Philips Satinelle створені спеціально для того, щоб економити наш час, але при цьому насолоджуватися ідеально гладкою шкірою. Широка епіляційна головка вміщує 17 пар дисків, які роблять 1066 дій на хвилину. Це унікальна система епіляції на основі керамічних дисків з шорстким покриттям. Вони міцно захоплюють навіть найтонші волоски, не обриваючи їх. При цьому диски піднімають «лежачі» волоски і направляють їх для максимально ефективної епіляції з кожним рухом.

epilators-2

Продуманість в дрібницях

 

Сьогодні на перший план виходить не тільки краса дизайну, а й ергономічність. Philips Satinelle – це перший епілятор з S-подібною формою ручки для зручності використання на різних частинах тіла і більш точних рухів. Крім того вбудоване підсвічування розташована так, щоб бачити все волоски, не пропускаючи жодного. Нові епілятори Philips мають дві швидкості для роботи на різних ділянках тіла і підходять як для сухої епіляції, так і для використання в душі.

epilators-3

Ще більше можливостей

 

Кожен епілятор лінійки Philips Satinelle комплектується масажною насадкою для комфортної епіляції. Залежно від моделі епілятора в комплект також можуть входити: насадка для зниження хворобливих відчуттів, бритвенна насадка і триммер, а також спеціальні насадки для епіляції на обличчі і в зоні бікіні. А комплектація моделей BRE644 і BRE650 доповнена голівкою для пілінгу і масажером для тіла.

 

Нова лінійка епіляторів Philips Satinelle представлена ​​моделями: BRE610, BRE620, BRE630, BRE535, BRE640, BRE644 і BRE650.

 

Встигати все, насолоджуватися життям і виглядати на всі 100% цілком реально. Трохи планування, кращі гаджети від Philips і дивитися на життя з оптимізмом – ось і всі секрети успіху!

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання, що цікавлять: 

Марина Різник, Be-it Agency

Телефон: +38 063 983 88 11

E-mail: MReznik@be-it.com.ua

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com

Web: https://www.philips.ua

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) – це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів становив 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж в 100 країнах. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх і портативних систем розваги, а також приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.