UK
RU
1
Готельне ТБ

Професійний світлодіодний телевізор

  Професійний світлодіодний телевізор

  Неймовірна функціональність для Ваших гостей

  Цей енергоефективний телевізор зі світлодіодною підсвіткою екрана дає змогу скористатися перевагами телевізорів для медичних закладів. Ваші пацієнти зможуть купувати високоякісний вміст, отримувати інформацію з інформаційних сторінок і використовувати новітні дистанційні технології для легкого встановлення та керування. Переглянути усі переваги

  На жаль, цей продукт більше недоступний.

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Неймовірна функціональність для Ваших гостей

Цей енергоефективний телевізор зі світлодіодною підсвіткою екрана дає змогу скористатися перевагами телевізорів для медичних закладів. Ваші пацієнти зможуть купувати високоякісний вміст, отримувати інформацію з інформаційних сторінок і використовувати новітні дистанційні технології для легкого встановлення та керування. Переглянути усі переваги

На жаль, цей продукт більше недоступний.

Професійний світлодіодний телевізор

24-дюймовий HeartLine, LED, DVB-T2/T/C 24HFL3010W/12 Знайти подібні вироби

Неймовірна функціональність для Ваших гостей

Із розумними інформаційними сторінками

 • Світлодіодний телевізор для зображень із неймовірною контрастністю

  Світлодіодний телевізор для зображень із неймовірною контрастністю

  Світлодіодна підсвітка забезпечує низький рівень споживання енергії та прекрасні лінії у поєднанні з високою яскравістю, неймовірною контрастністю і яскравими кольорами.

 • Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  MyChoice – це простий і недорогий спосіб запропонувати Вашим гостям кращі телеканали. Також вона пропонує додатковий прибутковий потік, що дозволяє компенсувати витрати на придбання телевізора.

 • SmartInstall для легкого дистанційного встановлення та догляду

  SmartInstall для легкого дистанційного встановлення та догляду

  SmartInstall забезпечує легке встановлення та догляд за телевізорами. За допомогою простого веб-інструменту тепер можна дистанційно налаштувати та встановити телевізори, не заходячи в жодну кімнату! Це економить час та дозволяє не турбувати гостей. Що б це не було – оновлення інформаційних сторінок готелю чи встановлення нових каналів, – SmartInstall може все.

 • SmartInfo для маркованих, інтерактивних інформаційних сторінок медичних закладів

  SmartInfo для маркованих, інтерактивних інформаційних сторінок медичних закладів

  SmartInfo дозволяє легко надавати пацієнтам лікарняну або медичну інформацію. Ваші пацієнти мають доступ до цієї інтерактивної лікарняної веб-сторінки, навіть коли телевізор не під’єднано до Інтранету або Інтернету. Інформацію можна регулярно змінювати та легко тримати пацієнтів у курсі всіх останніх подій.

 • Serial Xpress Protocol Easy для інтерактивних систем

  Serial Xpress Protocol Easy для інтерактивних систем

  За допомогою Serial Xpress Protocol Easy телевізор можна під’єднати до зовнішніх декодерів та декодерів для блоків кабельного телебачення усіх основних постачальників інтерактивних систем.

 • У комплекті білий пульт дистанційного керування для використання у медичних закладах

  Цей телевізор постачається зі стильним білим пультом дистанційного керування, який спеціально створено для медичних закладів. Завдяки твердій поверхні та гладкій задній частині пульт дистанційного керування легко чистити й дезінфікувати. Крім того, перевірка низького рівня заряду батареї та захист батареї від крадіжок – це функції, які сприяють ефективному використанню у лікарнях.

 • Режими для всього готелю, медичних закладів та в’язниць

  Телевізор має всі функції, потрібні для професійного використання у середовищах, відмінних від вітальні. Функція блокування гучності та меню, ретельніше тестування матеріалів, економія енергії, пульти дистанційного керування із захистом від крадіжок і спеціальні функції для медичних закладів і в’язниць дозволяють використовувати виріб у цих сферах.

 • Функція керування кількома пультами дистанційного керування дозволяє запобігти впливу на роботу інших телевізорів

  Завдяки функції керування кількома пультами дистанційного керування кожен пульт керує лише одним телевізором. В одній кімнаті може бути до 14 різних телевізорів без перешкоджання роботі пультів.

 • Підтримка виклику медсестри, оптимізована для сектору охорони здоров’я

  Підтримка системи виклику медсестри робить телевізори Philips для медичних закладів високо інтегрованим засобом не лише дозвілля для користувачів/пацієнтів, а й дозволяє зручно отримати допомогу за невідкладного стану.

 • Під’єднання додаткових навушників для особистого прослуховування

  Ця система гучномовців дозволяє під’єднати додаткові навушники. Під’єднайте власні навушники для особистого прослуховування, коли потрібно.

 • Запобігайте несанкціонованому використанню завдяки функції блокування локального керування

  Вимикаючи або вмикаючи функцію блокування локального керування, адміністратор може запобігти несанкціонованому використанню телевізора через кнопки керування, не допускаючи непередбачуваних витрат власника готелю.

 • Екологічний дизайн та вогнестійкий корпус

  Екологічність – невід’ємна частина бізнесу компанії Philips. Телевізори Philips створено та виготовлено відповідно до наших принципів EcoDesign, спрямованих на зменшення загального впливу на довкілля завдяки споживанню меншої кількості енергії, усуненню шкідливих речовин, меншій вазі, ефективнішому упакуванню і кращій повторній переробці. Телевізори Philips також мають спеціальний корпус із вогнестійкого матеріалу. Незалежні тестування, виконані пожежними службами, показали, що незважаючи на те, що телевізори інколи можуть підсилювати пожежу, спричинену зовнішніми джерелами, телевізори Philips не сприяють загорянню.

 • Низький рівень споживання енергії

  Телевізори Philips створено для зменшення споживання енергії. Це не тільки зменшить вплив на довкілля, але й експлуатаційні витрати.

Переглянути всі специфікації
 • Доступність функцій залежатиме від впровадження, вибраного спеціалістом з комплектування технічних засобів.
 • Типове споживання енергії у режимі очікування, визначене відповідно до IEC62087, вид. 2. Фактичне споживання енергії залежатиме від використання телевізора.
 • Цей телевізор містить свинець лише в певних частинах або компонентах, де немає інших варіантів застосування технологій відповідно до чинних обмежень відповідальності згідно з Директивою щодо обмеження вмісту шкідливих речовин.

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити