UK
RU
1
Готельне ТБ

Професійний світлодіодний телевізор

  Професійний світлодіодний телевізор

  Неймовірна функціональність для Ваших гостей

  Цей енергоефективний телевізор зі світлодіодною підсвіткою екрана дає змогу скористатися перевагами спеціальних готельних телевізорів. Ваші гості зможуть купувати високоякісний вміст, отримувати інформацію з інформаційних сторінок готелю і використовувати новітні дистанційні технології для легкого встановлення та керування. Переглянути усі переваги

  На жаль, цей продукт більше недоступний.

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Неймовірна функціональність для Ваших гостей

Цей енергоефективний телевізор зі світлодіодною підсвіткою екрана дає змогу скористатися перевагами спеціальних готельних телевізорів. Ваші гості зможуть купувати високоякісний вміст, отримувати інформацію з інформаційних сторінок готелю і використовувати новітні дистанційні технології для легкого встановлення та керування. Переглянути усі переваги

На жаль, цей продукт більше недоступний.

Професійний світлодіодний телевізор

EasySuite, 28 дюймів, LED, DVB-T2/T/C 28HFL3010T/12 Знайти подібні вироби

Неймовірна функціональність для Ваших гостей

З інформаційними сторінками "розумного готелю"

 • Світлодіодний телевізор для зображень із неймовірною контрастністю

  Світлодіодний телевізор для зображень із неймовірною контрастністю

  Світлодіодна підсвітка забезпечує низький рівень споживання енергії та прекрасні лінії у поєднанні з високою яскравістю, неймовірною контрастністю і яскравими кольорами.

 • Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  MyChoice – це простий і недорогий спосіб запропонувати Вашим гостям кращі телеканали. Також вона пропонує додатковий прибутковий потік, що дозволяє компенсувати витрати на придбання телевізора.

 • SmartInstall для легкого дистанційного встановлення та догляду

  SmartInstall для легкого дистанційного встановлення та догляду

  SmartInstall забезпечує легке встановлення та догляд за телевізорами. За допомогою простого веб-інструменту тепер можна дистанційно налаштувати та встановити телевізори, не заходячи в жодну кімнату! Це економить час та дозволяє не турбувати гостей. Що б це не було – оновлення інформаційних сторінок готелю чи встановлення нових каналів, – SmartInstall може все.

 • SmartInfo для маркованих, інтерактивних інформаційних сторінок готелю

  SmartInfo для маркованих, інтерактивних інформаційних сторінок готелю

  SmartInfo дозволяє надати Вашим гостям інформацію про готель або місто. Ваші гості мають доступ до цієї інтерактивної веб-сторінки готелю, навіть коли телевізор не під’єднано до Інтранету або Інтернету. Інформацію можна регулярно та легко змінювати, щоб гості були в курсі всіх останніх подій готелю.

 • Serial Xpress Protocol Easy для інтерактивних систем

  Serial Xpress Protocol Easy для інтерактивних систем

  За допомогою Serial Xpress Protocol Easy телевізор можна під’єднати до зовнішніх декодерів та декодерів для блоків кабельного телебачення усіх основних постачальників інтерактивних систем.

 • Режими для всього готелю, медичних закладів та в’язниць

  Телевізор має всі функції, потрібні для професійного використання у середовищах, відмінних від вітальні. Функція блокування гучності та меню, ретельніше тестування матеріалів, економія енергії, пульти дистанційного керування із захистом від крадіжок і спеціальні функції для медичних закладів і в’язниць дозволяють використовувати виріб у цих сферах.

 • Під’єднання додаткових навушників для особистого прослуховування

  Ця система гучномовців дозволяє під’єднати додаткові навушники. Під’єднайте власні навушники для особистого прослуховування, коли потрібно.

 • Підтримка виклику медсестри, оптимізована для сектору охорони здоров’я

  Підтримка системи виклику медсестри робить телевізори Philips для медичних закладів високо інтегрованим засобом не лише дозвілля для користувачів/пацієнтів, а й дозволяє зручно отримати допомогу за невідкладного стану.

 • Відображення годинника на екрані для оптимальної зручності гостей

  Завдяки нашому новому екранному годиннику гості можуть легко дізнатися поточний час. Одним натисненням кнопки годинник з’являється на екрані телевізора, поєднуючи в собі покращену видимість та низький рівень споживання енергії.

 • Запобігайте несанкціонованому використанню завдяки функції блокування локального керування

  Вимикаючи або вмикаючи функцію блокування локального керування, адміністратор може запобігти несанкціонованому використанню телевізора через кнопки керування, не допускаючи непередбачуваних витрат власника готелю.

 • Екологічний дизайн та вогнестійкий корпус

  Екологічність – невід’ємна частина бізнесу компанії Philips. Телевізори Philips створено та виготовлено відповідно до наших принципів EcoDesign, спрямованих на зменшення загального впливу на довкілля завдяки споживанню меншої кількості енергії, усуненню шкідливих речовин, меншій вазі, ефективнішому упакуванню і кращій повторній переробці. Телевізори Philips також мають спеціальний корпус із вогнестійкого матеріалу. Незалежні тестування, виконані пожежними службами, показали, що незважаючи на те, що телевізори інколи можуть підсилювати пожежу, спричинену зовнішніми джерелами, телевізори Philips не сприяють загорянню.

 • Низький рівень споживання енергії

  Телевізори Philips створено для зменшення споживання енергії. Це не тільки зменшить вплив на довкілля, але й експлуатаційні витрати.

Переглянути всі специфікації
 • Доступність функцій залежатиме від впровадження, вибраного спеціалістом з комплектування технічних засобів.
 • Типове споживання енергії у режимі очікування, визначене відповідно до IEC62087, вид. 2. Фактичне споживання енергії залежатиме від використання телевізора.
 • Цей телевізор містить свинець лише в певних частинах або компонентах, де немає інших варіантів застосування технологій відповідно до чинних обмежень відповідальності згідно з Директивою щодо обмеження вмісту шкідливих речовин.

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити