UK
RU
1
Готельне ТБ

Телевізор для готелів

  Телевізор для готелів

  Вражайте своїх гостей

  Надсилайте гостям потрібні повідомлення із чудовою якістю зображення та користуйтеся можливістю відображати фірмові інтерактивні сторінки готелю. Переглянути усі переваги

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Вражайте своїх гостей

Надсилайте гостям потрібні повідомлення із чудовою якістю зображення та користуйтеся можливістю відображати фірмові інтерактивні сторінки готелю. Переглянути усі переваги

Телевізор для готелів

EasySuite, 32 дюйми, DVB-T2/T/C HEVC 32HFL3011T/12 Знайти подібні вироби

Вражайте своїх гостей

за допомогою розумнішого телевізора для готелю

 • CMND & Control: технічне обслуговування телевізорів без зайвих зусиль

  CMND & Control: технічне обслуговування телевізорів без зайвих зусиль

  Функція CMND & Control дає змогу виконувати дистанційну конфігурацію та встановлення телевізора з центральної консолі без потреби заходити в будь-які приміщення. Керуйте роботою всіх дисплеїв та оновлюйте їх без зусиль та не турбуючи гостей.

 • CMND & Create: відображайте інформацію, яку бажаєте та коли бажаєте

  CMND & Create: відображайте інформацію, яку бажаєте та коли бажаєте

  Функція CMND & Create дає змогу відображати інформацію, яку Ви бажаєте та коли бажаєте. Модуль керування вмістом CMND дає змогу легко створювати та поширювати інтерактивні фірмові веб-сторінки готелю. Налаштуйте телевізори, щоб надати гостям максимум актуальної інформації про події у Вашому готелі в режимі реального часу.

 • Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  MyChoice – це простий і недорогий спосіб запропонувати Вашим гостям кращі телеканали. Також вона пропонує додатковий прибутковий потік, що дозволяє компенсувати витрати на придбання телевізора.

 • Вітайте своїх гостей за допомогою сторінки привітання з можливістю налаштування

  Вітайте своїх гостей за допомогою сторінки привітання з можливістю налаштування

  Сторінка привітання з’являється щоразу після увімкнення телевізора. Сторінку привітання можна легко маркувати та налаштувати під час встановлення за допомогою простого зображення привітання у форматі .png.

 • Режими для всього готелю, медичних закладів та в’язниць

  Телевізор має всі функції, потрібні для професійного використання у середовищах, відмінних від вітальні. Функція блокування гучності та меню, ретельніше тестування матеріалів, економія енергії, пульти дистанційного керування із захистом від крадіжок і спеціальні функції для медичних закладів і в’язниць дозволяють використовувати виріб у цих сферах.

 • Підтримка виклику медсестри, оптимізована для сектору охорони здоров’я

  Підтримка системи виклику медсестри робить телевізори Philips для медичних закладів високо інтегрованим засобом не лише дозвілля для користувачів/пацієнтів, а й дозволяє зручно отримати допомогу за невідкладного стану.

 • Відображення годинника на екрані для оптимальної зручності гостей

  Завдяки нашому новому екранному годиннику гості можуть легко дізнатися поточний час. Одним натисненням кнопки годинник з’являється на екрані телевізора, поєднуючи в собі покращену видимість та низький рівень споживання енергії.

 • Плануйте, що забажаєте і коли забажаєте

  Показуйте те, що бажаєте та коли бажаєте, завдяки вбудованій функції розкладу. Програмуйте до 7 різних розкладів, щоб демонструвати потрібний вміст. Налаштуйте повтор щодня чи для окремих днів, наприклад на вихідні. Обирати Вам.

 • SmartInfo для маркованих, інтерактивних інформаційних сторінок готелю

  SmartInfo дозволяє надати Вашим гостям інформацію про готель або місто через SmartUI. Ваші гості мають доступ до цієї інтерактивної веб-сторінки готелю, навіть коли телевізор не під’єднано до Інтранету або Інтернету. Інформацію можна регулярно та легко змінювати, щоб гості були в курсі всіх останніх подій готелю.

 • Serial Xpress Protocol для інтерактивних систем

  За допомогою Serial Xpress Protocol (SXP) телевізор можна під’єднати до зовнішніх декодерів та декодерів для блоків кабельного телебачення усіх основних постачальників інтерактивних систем.

 • Блокування меню встановлення

  Запобігає несанкціонованому доступу до параметрів встановлення та налаштування для забезпечення максимальної зручності гостей та запобігання непотрібним витратам на перевстановлення.

 • Під’єднання додаткових навушників для особистого прослуховування

  Ця система гучномовців дозволяє під’єднати додаткові навушники. Під’єднайте власні навушники для особистого прослуховування, коли потрібно.

Переглянути всі специфікації
 • Доступність функцій залежатиме від впровадження, вибраного спеціалістом з комплектування технічних засобів.
 • Типове споживання енергії у режимі очікування, визначене відповідно до IEC62087, вид. 2. Фактичне споживання енергії залежатиме від використання телевізора.
 • Цей телевізор містить свинець лише в певних частинах або компонентах, де немає інших варіантів застосування технологій відповідно до чинних обмежень відповідальності згідно з Директивою щодо обмеження вмісту шкідливих речовин.

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити