Телевізор для готелів

  Телевізор для готелів

  Вражайте своїх гостей

  Надсилайте гостям потрібні повідомлення із якістю зображення Full HD та користуйтеся можливістю відображати фірмові інтерактивні сторінки готелю. Переглянути усі переваги

Відео

[trigger to render Video Gallery]

Зображення

Телевізор для готелів

EasySuite, 40 дюймів, Full HD, DVB-T2/T/C HEVC 40HFL3011T/12 Знайти подібні вироби

Вражайте своїх гостей

за допомогою розумнішого телевізора для готелю

 • CMND & Control: технічне обслуговування телевізорів без зайвих зусиль

  CMND & Control: технічне обслуговування телевізорів без зайвих зусиль

  Функція CMND & Control дає змогу виконувати дистанційну конфігурацію та встановлення телевізора з центральної консолі без потреби заходити в будь-які приміщення. Керуйте роботою всіх дисплеїв та оновлюйте їх без зусиль та не турбуючи гостей.

 • CMND & Create: відображайте інформацію, яку бажаєте та коли бажаєте

  CMND & Create: відображайте інформацію, яку бажаєте та коли бажаєте

  Функція CMND & Create дає змогу відображати інформацію, яку Ви бажаєте та коли бажаєте. Модуль керування вмістом CMND дає змогу легко створювати та поширювати інтерактивні фірмові веб-сторінки готелю. Налаштуйте телевізори, щоб надати гостям максимум актуальної інформації про події у Вашому готелі в режимі реального часу.

 • Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  Підтримка MyChoice для пасивного доходу

  MyChoice – це простий і недорогий спосіб запропонувати Вашим гостям кращі телеканали. Також вона пропонує додатковий прибутковий потік, що дозволяє компенсувати витрати на придбання телевізора.

 • Вітайте своїх гостей за допомогою сторінки привітання з можливістю налаштування

  Вітайте своїх гостей за допомогою сторінки привітання з можливістю налаштування

  Сторінка привітання з’являється щоразу після увімкнення телевізора. Сторінку привітання можна легко маркувати та налаштувати під час встановлення за допомогою простого зображення привітання у форматі .png.

 • Режими для всього готелю, медичних закладів та в’язниць

  Телевізор має всі функції, потрібні для професійного використання у середовищах, відмінних від вітальні. Функція блокування гучності та меню, ретельніше тестування матеріалів, економія енергії, пульти дистанційного керування із захистом від крадіжок і спеціальні функції для медичних закладів і в’язниць дозволяють використовувати виріб у цих сферах.

 • Підтримка виклику медсестри, оптимізована для сектору охорони здоров’я

  Підтримка системи виклику медсестри робить телевізори Philips для медичних закладів високо інтегрованим засобом не лише дозвілля для користувачів/пацієнтів, а й дозволяє зручно отримати допомогу за невідкладного стану.

 • Відображення годинника на екрані для оптимальної зручності гостей

  Завдяки нашому новому екранному годиннику гості можуть легко дізнатися поточний час. Одним натисненням кнопки годинник з’являється на екрані телевізора, поєднуючи в собі покращену видимість та низький рівень споживання енергії.

 • Плануйте, що забажаєте і коли забажаєте

  Показуйте те, що бажаєте та коли бажаєте, завдяки вбудованій функції розкладу. Програмуйте до 7 різних розкладів, щоб демонструвати потрібний вміст. Налаштуйте повтор щодня чи для окремих днів, наприклад на вихідні. Обирати Вам.

 • SmartInfo для маркованих, інтерактивних інформаційних сторінок готелю

  SmartInfo дозволяє надати Вашим гостям інформацію про готель або місто через SmartUI. Ваші гості мають доступ до цієї інтерактивної веб-сторінки готелю, навіть коли телевізор не під’єднано до Інтранету або Інтернету. Інформацію можна регулярно та легко змінювати, щоб гості були в курсі всіх останніх подій готелю.

 • Serial Xpress Protocol для інтерактивних систем

  За допомогою Serial Xpress Protocol (SXP) телевізор можна під’єднати до зовнішніх декодерів та декодерів для блоків кабельного телебачення усіх основних постачальників інтерактивних систем.

 • Блокування меню встановлення

  Запобігає несанкціонованому доступу до параметрів встановлення та налаштування для забезпечення максимальної зручності гостей та запобігання непотрібним витратам на перевстановлення.

 • Під’єднання додаткових навушників для особистого прослуховування

  Ця система гучномовців дозволяє під’єднати додаткові навушники. Під’єднайте власні навушники для особистого прослуховування, коли потрібно.

Переглянути всі специфікації
 • Доступність функцій залежатиме від впровадження, вибраного спеціалістом з комплектування технічних засобів.
 • Типове споживання енергії у режимі очікування, визначене відповідно до IEC62087, вид. 2. Фактичне споживання енергії залежатиме від використання телевізора.
 • Цей телевізор містить свинець лише в певних частинах або компонентах, де немає інших варіантів застосування технологій відповідно до чинних обмежень відповідальності згідно з Директивою щодо обмеження вмісту шкідливих речовин.

Вироби, які Ви нещодавно переглядали

Вас може зацікавити