Медіа

Philips CityTouch буде впроваджено в Лос-Анджелесі


Першу інтелектуальну систему управління міським освітленням Philips CityTouch буде впроваджено в Лос-Анджелесі.

Апрель 25, 2015

Округ Сомерсет, Нью-Джерсі, США – Philips, світовий лідер в галузі світлових рішень, обладнає комплекс міського освітлення Лос-Анджелесу інноваційною інтелектуальною системою управління Philips CityTouch на основі мобільних і хмарних технологій. Лос-Анджелес стане першим у світі містом, яке використовує нове покоління цього рішення, а проект стане найбільшим в історії інтелектуального міського освітлення від

 голландського виробника. Philips є єдиною компанією, яка надає можливість поєднувати в «розумну» мережу світлодіодні світлові рішення будь-якого виробника.

 

Перший етап роботи планують завершити вже до кінця квітня поточного року – в єдину систему будуть об'єднані 15000 рішень по всьому місту. Станом на сьогодні в Лос-Анджелесі встановлено загалом 250 000 вуличних світильників, з них - 110 000 світлодіодні. Саме вони будуть повністю підключені до головного вузла управління Philips CityTouch до кінця червня 2016, завдяки чому споживання електроенергії містом суттєво зменшиться, буде забезпечено найвищу якість освітлення, а витрати на обслуговування LED-світильників знизяться на 20%. Крім цього, технологія допоможе реалізувати амбітну програми Great Streets мера Еріка Гарсетті з підвищення комфортності та безпечності міських вулиць для пішоходів.

 

Лос-Анджелес давно знаходиться в авангарді концепції «розумного міста», зокрема, завдяки впровадженню нових веб-технологій. Вони допомагають владі набагато ефективніше використовувати всю міську інфраструктуру, включно з освітленням. За допомогою Philips CityTouch влада Лос-Анджелеса зможе дистанційно керувати вуличними світильниками, стежити за споживанням електроенергії і станом кожного джерела світла. Через мобільний чіп, вбудований в кожний світильник, вуличні світильники миттєво ідентифікують мережу і розпізнають себе всередині неї. Такий «Plug & Play» підхід (технологія, яка дозволяє швидко ідентифікувати і конфігурувати пристрої в системі) не лише знижує вартість програмування кожного світильника, але і зменшує час введення в експлуатацію від декількох днів до декількох хвилин. «Розумна» система оперативно повідомляє про помилки, які виникають, та скорочує час усунення несправностей. Крім того, всією системою можна керувати дистанційно через будь-який веб-браузер.

 

«На вулицях Лос-Анджелесу встановлено більше світлодіодних рішень, ніж у будь-якому іншому місті Америки. Загальна протяжність вулиць міста складає 12000 кілометрів, – каже Ед Ебрахіміан (Ed Ebrahimian), директор Комітету Лос-Анджелесу з вуличного освітлення. – Ми шукали рішення, яке дозволило б віддалено в режимі реального часу керувати мережею і знати, скільки електроенергії споживає кожен окремий світильник. Більше того, така система повинна бути простою в установці і досить універсальною, щоб ми могли адаптувати її під низку потреб «розумного міста». Ми протестували кілька систем і віддали перевагу Philips CityTouch. Її найбільша перевага – відсутність необхідності додаткових інвестицій або серйозного втручання у вже існуючу інфраструктуру».

 

Philips CityTouch вже використовується в 31 країні світу. Нове покоління цієї системи дозволяє Комітету з вуличного освітлення Лос-Анджелеса отримувати цілісну картину, включно з наявністю візуалізованих карт, графіків і діаграм. Поєднання LED-технології та системи управління допомагає Комітету ефективніше використовувати ресурси, а мешканці міста можуть насолоджуватися більш безпечними і світлими вулицями.

 

 «Уявіть місто, де комплекс освітлення не просто виконує свою традиційну функцію, але і є справжнім сучасним комп'ютером. Він об'єднує різні масиви даних, в режимі реального часу надає інформацію про стан системи – це і є освітлення майбутнього, доступного вже зараз, – говорить Емі Хантінгтон (Amy Huntington), Президент Philips «Світлові рішення» в Північній і Південній Америці. – Рішення Philips CityTouch піднімає систему міського освітлення на новий рівень, збільшує час неперервної роботи і надає широкі можливості для адаптації освітлення до потреб конкретного міста».

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Philips:

Наталія Нєвєрська

Менеджер з корпоративних комунікацій Philips в Росії

Тел.: +7 (495) 937-93-00; факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: natalia.neverskaya@philips.com

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..