Медіа

Ірину Березовську призначено генеральним директором Philips в Україні


Ірину Березовську призначено генеральним директором Philips в Україні, замість Карстена Фірке, який обіймав цю посаду раніше.

Октябрь 30, 2015

На посаді генерального директора Philips в Україні Ірина відповідатиме за операційну діяльність головних бізнесів компанії («Споживчі товари» та «Охорона здоров`я»), а також за розвиток компанії в цілому.

 

«Сьогодні населення України та регіону зіштовхується з низкою проблем, серед яких - зростання кількості хронічних захворювань, старіння населення. Відповідаючи на виклики сучасності, Philips реалізовує стратегію континууму здоров`я. Компанія поєднує два основні бізнеси «Споживчі товари» та «Охорону здоров`я», щоб запропонувати споживачам комплексні рішення, які дозволять вести більш здоровий спосіб життя та проходити ефективне лікування, як у стаціонарних, так і в домашніх умовах. Я дуже рада, що приєдналася до Philips в такий цікавий та важливий для бізнесу час. Вірю, що мій досвід та знання допоможуть компанії розвивати та зміцнювати свої позиції на українському ринку», – коментує Ірина Березовська.

 

Свою кар`єру в міжнародних компаніях Ірина розпочала у 2003 році як менеджер з роботи з клієнтами в компанії Procter & Gamble. За час роботи в компанії Ірина Березовська обіймала ключові посади в комерційному секторі. У 2011 році Ірину Березовську було призначено менеджером зі стратегії та планування (товари для догляду за дітьми) в Швейцарії. Останні два роки Ірина обіймала посаду комерційного директора відділу розвитку бізнесу клієнтів у Східній Європі, де відповідала за різноманітні товарні категорії країни.

 

У 1999 році Ірина закінчила факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка (спеціалізація – англійська та німецька мови). У 2002 році Ірина отримала ступінь MBA та другу вищу освіту в галузі менеджменту у Львівському інституті менеджменту.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Олеся Кравченко-Фісун

Тел.: +38 044 220 16 92  

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua

 

Віктор Зінченко

PR-менеджер Philips в Україні

Тел: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..