Медіа

Рекордну кількість рішень Philips відзначено нагородами iF DESIGN AWARD 2015


В поточному році дизайнерському підрозділу Philips, який щоденно робить свій внесок у покращення життя людей за допомогою значущих інновацій, виповнюється 90 років.

Март 25, 2015

Ейндховен, Нідерланди – Компанія Philips здобула 52 нагороди iF DESIGN AWARD 2015 – однієї з найбільш авторитетних та престижних міжнародних премій у галузі дизайну. В цьому році члени журі високо оцінили рішення Philips в усіх п`яти категоріях конкурсу. У двох категоріях – дизайн концепту та продуктовій – Philips було відзначено золотими нагородами.

 

Philips VisaCare 

У приладі VisaCare використано технологію мікродермабразії, яка стимулює процес оновлення шкіри, завдяки чому шкіра стає більш підтягнутою, гладенькою та сяючою. Компанія адаптувала складний косметологічний процес для безпечного використання в домашніх умовах. Дизайн преміального пристрою Philips для жінок значно підсилив естетичну складову портфоліо з догляду за собою.

 

Google Glass на основі Philips IntelliVue 

Завдяки інтеграції технології Google Glass в систему дистанційного моніторингу Philips IntelliVue лікарі зможуть в режимі реального часу отримувати найважливішу інформацію про стан пацієнтів. Цей концепт дозволить забезпечити в потрібний час доступ спеціалістів до необхідної клінічної інформації та зосередитися на більш ефективному догляді за пацієнтами.

 

«За останні 90 років співробітники дизайнерського підрозділу Philips зробили свій внесок у життя багатьох людей через створення візуальних концепцій ламп, радіоприймачів, телевізорів та компакт-дисків, рентгенівського обладнання, апаратів МРТ, кавоварок

та бритв, – зазначив Шон Карні (Sean Carney), головний дизайнер Philips. – Рекордна кількість престижних нагород у поєднанні з багатолітньою історією створення інновацій для покращення якості життя людей дозволять дизайнерському підрозділу Philips зміцнити свої позиції як в структурі компанії, так і на ринку в цілому».

 

Сьогодні команда дизайнерів Philips є однією з найбільших у світі. В офісах компанії, відкритих у Європі, США та Азії, працюють понад 500 співробітників з 35 країн світу. Спеціалісти Philips мають широкий діапазон дизайнерських компетенцій, зокрема продуктовий та комунікаційний дизайни, візуалізація даних, розробка послуг взаємодії, а також є експертами у створенні рішень в галузі охорони здоров`я, світлових рішень та споживчих товарів.

 

Про премію iF DESIGN AWARD 

З 1953 року премія iF DESIGN AWARD є однією з головних та найбільш авторитетних нагород за досягнення в галузі дизайну. Великі компанії і невеличкі студії використовують символ iF як вагомий доказ якості товарів та послуг.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Ольга Муха, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua 

 

Юлія Петренко

Старший спеціаліст з корпоративних комунікацій Philips в Росії

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.218; факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: yulia.petrenko@philips.com 

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.105; факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com 

 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..