Медіа

Philips представляє персоналізовані рішення для підтримки здоров'я на виставці IFA


Philips представила пристрої для вимірювання стану організму, спеціалізовані додатки та хмарні сервіси для аналізу даних.

Сентябрь 8, 2015

Берлін, Німеччина – Компанія Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) представила низку інноваційних рішень, які відкривають перед споживачами більше можливостей для підтримки і контролю за станом здоров'я. Кожне рішення містить пристрої для моніторингу основних систем організму, персоналізовані додатки і захищені хмарні сервіси для аналізу даних. Перше таке рішення дебютувало на виставці IFA, яка пройшла у Берліні з 4 по 9 вересня. Далі будуть представлені рішення, призначені для підтримки здоров'я серця, усунення болю в спині та контролю за станом інших систем організму. Перші персоналізовані рішення для підтримки здоров'я почнуть продаватися в Німеччині в жовтні 2015 року та у 2016 році будуть представлені на інших ринках[1].  

 

Рішення Philips для підтримки здоров'я - це нова ера в галузі інтегрованої медичної допомоги для споживачів, пацієнтів та фахівців. Сьогодні професійні рішення для охорони здоров'я стають доступними для використання в домашніх умовах і супроводжують людину в повсякденному житті, надаючи рекомендації з підтримання або контролю за станом власного здоров'я. Рішення Philips створено на основі Philips HealthSuite – відкритої та безпечної цифрової хмарної платформи, яка збирає та аналізує дані, що надходять від різних пристроїв та джерел даних.

 

Рішення Philips втілюють експертизу компанії в галузі створення інновацій для охорони здоров'я і високотехнологічних споживчих товарів та надходитимуть на ринок за допомогою професійних постачальників медичного обладнання та каналів дистрибуції споживчих рішень. Щорічно спостереження за понад 275 000 000 пацієнтами лікарень здійснюється за допомогою обладнання Philips, і така ж кількість споживчих рішень Philips продається по всьому світу.

 

«Споживачі приділяють все більше уваги власному здоров'ю, і їм потрібні рішення, які дозволяють підтримувати його в оптимальному стані та запобігати захворюванням, – говорить Пітер Нота, виконавчий віце-президент і генеральний директор Royal Philips «Споживчі товари». – Також споживачі розуміють, що власним здоров'ям необхідно займатися. Це один з найефективніших способів для початку ведення здорового способу життя та запобігання хронічних захворювань. Philips – єдина технологічна компанія, в портфоліо якої присутні і професійні, і споживчі рішення для управління клінічними і персональними даними протягом усього континууму здоров'я. Інновації компанії сприяють запобіганню захворювань, підтримці здорового способу життя, прискорюють діагностику та лікування, а також забезпечують більш якісний домашній догляд і одужання. Рішення Philips для підтримки здоров'я допоможуть споживачам розвивати здорові звички для підвищення якості життя».

 

Інноваційні розробки Philips дозволять споживачам вирішувати різні завдання, пов'язані з підтриманням здоров'я. За допомогою розробок можна вимірювати основні показники стану організму, відстежувати фактори, які впливають на здоров'я, ставити перед собою цілі та відслідковувати прогрес, підтримувати мотивацію за допомогою інтелектуальних програм, розроблених за участю провідних лікарів і психологів, які можуть давати зворотний зв'язок та персоналізовані рекомендації. Рішення Philips відповідають найвищим стандартам захисту персональних даних та безпеки і створені відповідно до законодавчих ініціатив, зокрема, EU Privacy Directive і Health Insurance Portability and Accountability Act (HIPAA).

 

Пристрої для моніторингу, які збирають інформацію для програм персонального здоров'я, оснащені Bluetooth-модулем, що дозволяє їм по бездротовому каналу підмикатися до додатку Philips HealthSuite. Це зручний інструмент, за допомогою якого користувачі можуть відслідковувати дані в часі. Пристрої автоматично передають дані в хмарну платформу Philips HealthSuite. Серед них:

 

Годинники здоров'я Philips – годинник, створений на основі інноваційної технології, оснащений оптичним датчиком частоти пульсу і акселерометром для відстеження змін у способі життя. Пристрій постійно і автоматично вимірює низку біометричних показників, таких як пульс, фізична активність,

фази сну. Унікальність рішення полягає в тому, що воно розроблено як медичний прилад, призначений для запобігання або пом'якшення наслідків хронічних захворювань, викликаних неправильним способом життя. Через бездротовий канал годинник підмикається до додатку Philips HealthSuite, щоб відстежувати динаміку біометричних параметрів і допомагати споживачу робити здоровий вибір за допомогою персоналізованих програм, які мотивують підтримувати здоровий спосіб життя. '

 

Плечовий вимірювач тиску Philips – безкамерний пристрій, який дозволяє вимірювати систолічний та діастолічний артеріальний тиски, а також частоту пульсу. Оснащений зручним для читання даних дисплеєм із задньою підсвіткою.

Вимірювач тиску на зап'ясті Philips – менший за розміром і зручний в перенесенні пристрій, який вимірює систолічний та діастолічний тиски, а також пульс. Може підзаряджатися за допомогою USB.

 

Інтелектуальні ваги Philips – елегантний пристрій, який може вимірювати вагу, оцінювати відсоток жиру за допомогою біоімпедансного аналізу та розраховувати індекс маси тіла (ІМТ). Може використовуватися всією родиною, і має функцію створення до 8 профілів користувачів.

 

Вушний термометр Philips – простий у використанні пристрій, який точно вимірює температуру тіла за дві секунди. Рішення може застосовуватися для дорослих, дітей і немовлят.

 

Інші продукти, представлені на IFA цього року, також можуть підкмикатися до платформи Philips HealthSuite. Серед них – мобільний ультразвуковий пристрій Philips Lumify та очищувач повітря Philips Smart Air Purifier 8000i Series. Philips Lumify – це перше ультразвукове рішення на основі додатку, призначене для різних клінічних завдань, зокрема, надання оперативної допомоги. Воно поєднує мобільний пристрій, ультразвуковий датчик Philips, і приєднується до платформі Philips HealthSuitе для діагностики у місці надання допомоги.

 

Philips Smart Air Purifier 8000i Series з новою технологією Aerasense розроблено спеціально для людей з алергією. Можливість підімкнутися до платформи Philips HealthSuite дозволяє в режимі реального часу відслідковувати інформацію про наявність у повітрі пилку і алергенів як усередині приміщення, так і зовні.

 

Також на стенді компанії представлено найновіші розробки в лінійці Philips Hue – Philips Hue Lightstrip Plus. Цими світловими рішеннями можна дистанційно керувати з мобільного пристрою, щоб зробити приміщення більш світлим, створюючи унікальні світлові сценарії.

 

Серед рішень для гоління компанія представила першу в світі бритву Philips Smart Shaver series 7000, яка адаптується до унікальних особливостей шкіри чоловіків для максимального комфорту. Мультиварка Philips Connected multicooker створена для легкого приготування смачної та здорової їжі і дозволяє віддалено відслідковувати стан пристрою та контролювати його роботу за допомогою смартфона. Повна лінійка продуктів Philips Sonicare для професійного догляду за порожниною рота, представлена на виставці, містить Philips Sonicare DiamondClean, Philips Sonicare AirFloss Ultra and the Philips Sonicare for Kids Connected.

 

Для отримання актуальної інформації про інновації  Philips на IFA-2015 відвідайте сайт www.ifa.philips.com та наші канали в соціальних мережах Vine, LinkedIn і YouTube.

 

[1] Рішення Philips для підтримки здоров'я і вимірювальні пристрої зараз не доступні для продажу в Україні

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Philips:

Марія Клюквіна, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92 

Моб: +38 066 162 55 96

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua

 

Юлія Петренко

Старший спеціаліст з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00; факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: yulia.petrenko@philips.com

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..