Медіа

Інновації Philips забезпечать більш самостійне життя пацієнтам з ХОЗЛ


У Всесвітній день боротьби з хронічним обструктивним захворюванням легенів Philips нагадує про важливість підтримуючою терапії

Ноябрь 19, 2015

Київ, Україна  У Всесвітній день боротьби з хронічним обструктивним захворюванням легенів (ХОЗЛ) компанія Philips звертає увагу на проблему небезпеки і поширеності респіраторних захворювань та закликає піклуватися про власне здоров'я. Компанія представила портативне рішення Philips VitaBreath, використання якого дозволяє менш ніж за 2 хвилини нормалізувати дихання, забезпечуючи пацієнтам з ХОЗЛ більш комфортне і повноцінне життя.

 

Згідно з останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров`я (ВООЗ) понад 64 мільйони людей в усьому світі страждають на ХОЗЛ.[1] Хронічне обструктивне захворювання легенів – одна з найпоширеніших респіраторних патологій. Вона характеризується частковим незворотнім обмеженням повітряного потоку в дихальних шляхах. Найпоширеніші симптоми хвороби – хронічний кашель, харкотиння та задишка. Як і багато інших респіраторних патологій, вона є наслідком куріння, нездорового способу життя та поганої екології. За прогнозами експертів ВООЗ, до 2030 року ХОЗЛ стане третьою причиною смертності в усьому світі, поступаючись тільки інсульту та ішемічній хворобі серця.[2] 

 

«Компанія Philips постійно працює над створенням інновацій, які покращують здоров'я та якість життя людей. Сучасна статистика хронічних респіраторних захворювань вказує на те, що все більше людей стикаються з ХОЗЛ. Серед останніх наших розробок – рішення для діагностики та підтримки хворих на хронічні респіраторні захворювання. Новий прилад Philips VitaBreath дозволяє швидко відновити дихальну функцію пацієнтів навіть поза стінами лікувального закладу», – зазначив Андрій Серговський, керівник сектору «Охорона здоров'я» Philips в Україні.

 

Philips Respironics, підрозділ компанії та світовий лідер в області терапії сну і респіраторної підтримки, представив VitaBreath - прилад для підтримуючої терапії ХОЗЛ з неінвазивним принципом дії. Він створює дворівневий позитивний тиск і дозволяє менш ніж за 2 хвилини відновити дихання і скоротити навантаження на дихальну систему пацієнтів. Його використання можна поєднувати з призначеною терапією і вживанням лікарських засобів. Завдяки компактним розмірам, невеликій вазі (0,5 кг) і тривалій роботі акумулятора (до 3 днів) Philips VitaBreath можна використовувати поза стінами лікувальних установ. Клінічні випробування приладу у Великобританії, Австралії та Індії вже продемонстрували позитивні результати: використання приладу дозволило на 40% скоротити час відновлення дихальної функції пацієнтів.

 

У певних випадках ХОЗЛ фахівці рекомендують кисневі концентратори, які можна використовувати навіть у домашніх умовах. На думку фахівців, киснева терапія – один із пріоритетних напрямків підтримки пацієнтів, які страждають на хронічні обструктивні захворювання легенів. Її метою є відновлення нормального рівня кисню в крові і тканинах, купірування задишки, підвищення працездатності і поліпшення загального стану пацієнтів з ХОЗЛ. Завдяки інноваційному концентратору Philips EverFlo хворі отримують дихальну підтримку протягом 15 годин на добу. Апарат збагачує киснем повітря, яким дихає пацієнтам, шляхом зменшення в ньому вмісту азоту.

 

 

[1] Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ). http://www.who.int/features/qa/48/ru/ 

[2] Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ). http://www.who.int/respiratory/copd/burden/ru/ 

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 469 10 03 

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua 

 

Віктор Зінченко

PR-менеджер Philips в Україні

Тел: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..