Медіа

Ініціатива «Дивосерце» акумулює 1 000 000 гривень для дитячого кардіоцентру


Мета кампанії – перерахувати 1 млн гривень на придбання необхідного обладнання для порятунку дітей з хворобами серця.

Октябрь 16, 2015

За даними ВООЗ в Україні 60-70% смертей пов'язано з серцево-судинними захворюваннями. Відзначаючи важливість проблеми для українського суспільства, з 2015 року компанія Philips вирішила направити всі свої соціально-благодійні ініціативи на вирішення однієї задачі – боротьбу з хворобами серця в нашій країні. У рамках цієї програми спільно з торговою мережею «Фокстрот» та за підтримки благодійного фонду «Відкриті серця» Philips запускає благодійну акцію «Дивосерце», мета якої – зібрати до Нового року 1 млн гривень на придбання життєво необхідного обладнання для порятунку дітей з хворобами серця в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії. Послом програми стала відомий український дизайнер Вікторія Гресь, яка спеціально розробила «дивосерце» - символ благодійної акції «Дивосерце».

 

За даними ВООЗ щорічно в Україні народжується близько 5000 дітей з вродженими аномаліями серцево-судинної системи. 40% цих дітей з перших днів життя перебувають у критичному стані. Рівень смертності при вроджених вадах серця сягає 80%. Близько 40% дітей з вродженою вадою серця помирає у віці до 1 місяця. Однак більшість таких дітей можна врятувати, якщо вчасно зробити операцію. Саме такі операції проводить в Україні Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії.

 

«Центр дитячої кардіології та кардіохірургії – це єдиний високоспеціалізований медичний заклад України, в якому відбувається корекція найскладніших вроджених вад серця незалежно від віку пацієнтів. Близько 70% «грудничків» України, яким необхідна термінова оперативна кардіологічна допомога, отримують її у нас. Тільки за минулий 2014 рік фахівцями було проведено 2 898 операцій. Всі види операцій для українських дітей в Центрі проводяться безкоштовно. І ми дуже раді тому, що є такі соціально-відповідальні компанії, внесок яких перетворюється в реальні основи для нашої успішної роботи і розвитку. Перш за все, я маю на увазі найсучасніше життєво необхідне медичне обладнання », - говорить Ілля Миколайович Ємець, директор Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії України.

 

«У Philips ми прагнемо створювати інновації, які допомагають людям жити більш якісно і бути здоровими. Крім інвестицій в науково-дослідні розробки для нас також надзвичайно важлива соціальна складова і можливість допомагати суспільству. Україна входить до ТОП-10 країн світу за рівнем смертності від серцево-судинних захворювань та їх ускладнень. Ось чому ми вирішили спрямувати всі свої соціально-благодійні ініціативи на вирішення цієї гострої проблеми», - коментує Ірина Березовська, генеральний директор компанії Philips в Україні.

 

З кожної покупки техніки Philips в торговельній мережі «Фокстрот» компанія буде перераховувати 50 гривень у скарбничку для купівлі обладнання, що допоможе зібрати 1 000 000 гривень до Нового року. У подяку за свій внесок кожен покупець отримає символ благодійної акції «дивосерце» - дизайнерський сувенір від Вікторії Гресь.

 

«Ми підтримали ініціативу партнерів і запрошуємо наших покупців відгукнутися на акцію «Дивосерце», - зазначає В'ячеслав Поврозник, виконавчий директор торгової мережі «Фокстрот». - Придбання техніки Philips в магазинах «Фокстрот» зробить життя українців комфортніше і мобілізує учасників проекту на соціально-необхідна справа: порятунок життів маленьких українців».

Будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію і відповісти на питання:

Маша Самойленко, PRP

Телефон: +38 063 275 05 79

E-mail: MSamoilenko@prp.com.ua

 

Віктор Зінченко, PR-менеджер, Philips

Телефон: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

Web: https://www.philips.com, https://www.philips.ua/ru 

.

Про компанію Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) – це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2013 році обсяг продажів становив 23,3 млрд. євро, а в представництвах компанії працюють 115 000 співробітників у більш ніж в 100 країнах. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, домашніх і портативних систем розваги, а також приладів і засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..

Про партнерів

Про бренд Victoria Gres:

Бренд Victoria Gres був створений в 1993 році художником і дизайнером Вікторією Гресь. Це інтелектуальний одяг з підкреслено декоративними рішеннями. Вікторія багато років присвятила розробці авторських технологій фарбування та оздоблення тканин. Створений у 1993 році, сьогодні бренд Victoria Gres – це три лінії одягу Victoria Gresby GRES, Victoria Gres DENIM, Victoria GresCouture, а також лінія авторських аксесуарів. Крім того, активно розвивається напрямок Gresdécor. Більше інформації на http://www.victoriagres.com/.

 

Про торговельну мережу «Фокстрот»:

ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» є провідною роздрібною мережею з продажу електроніки та побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знання, відвідування та покупок за даними TNS Ukraine (MMI за 1 квартал 2015 року). Станом на жовтень 2015 року в Україні налічується 179 супермаркетів ТМ «Фокстрот. Техніка для дому». Магазини представлені в 88 обласних і районних центрах України. Більше інформації на http://www.foxtrot.com.ua/.

 

Про науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії України:

Центр є головною установою Міністерства охорони здоров'я України в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії, основним методичним та лікувальним центром. Тут проводять діагностику, медикаментозне лікування та хірургічну корекцію вроджених вад серця і судин у дітей. Центр – єдиний високоспеціалізований медичний заклад в Україні, де проводять корекцію складних вроджених вад серця незалежно від віку пацієнта. Стратегія Центру спрямована на ранню діагностику патології та своєчасну корекцію вади для забезпечення високої ефективності лікування. Більше інформації на http://uccc.com.ua/.

 

Про БФ «Відкриті серця України»:

Благодійна фундація «Відкриті серця України» - це фонд допомоги кардіологічним відділенням дитячих лікарень України. Завдяки однодумцям у Фонду є можливість реалізовувати проекти відразу в декількох напрямках: Здоров'я, Освіта, Суспільство, Спорт, Культура. На сьогоднішній день БФ «Відкриті серця України» входить до числа кращих благодійних організацій України (за результатами рейтингу HALLMARKER 2013 року). Більше інформації на http://openhearts.ua/.

.