Медіа

Philips і Cisco створили стратегічний альянс


Компанії планують вийти на глобальний ринок рішень для офісів, обсяг якого складе 1 млрд. євро

Декабрь 21, 2015

Амстердам, Нідерланди – Philips, світовий лідер у галузі світлотехніки, та Cisco, найбільший виробник мережевого обладнання, оголосили про формування глобального стратегічного альянсу. В рамках співпраці буде реалізовано новий підхід до експлуатації офісних будівель, що дозволить істотно збільшити енергозбереження, підвищити продуктивність співробітників і оптимізувати експлуатаційні витрати. Компанії представлять інноваційне рішення на базі інтегрованих систем освітлення Philips та мережевих систем Cisco, серед яких комутатори Cisco Catalyst з підтримкою технології Power over Ethernet (PoE), що дозволить використовувати переваги концепції «Інтернету речей». Стратегічною метою альянсу є вихід на глобальний ринок рішень для офісів, обсяг якого складе понад 1 млрд. євро.

 

Перехід на сучасні системи освітлення є одним з найпростіших кроків на шляху до впровадження «Інтернету речей» в комерційних будівлях. Світлодіодні рішення Philips обладнані індикаторами і програмним забезпеченням, завдяки яким можуть бути підключені до мережі Cisco, створюючи таким чином додаткові можливості для власників будівель, менеджерів з експлуатації та офісних працівників.

 

«Philips та Cisco — найбільші міжнародні бренди, які мають високу репутацію в галузі світлотехніки та мережевих технологій. Разом компанії працюють над впровадженням концепції «Інтернету речей» в офісні простори. Ми хочемо забезпечити наших клієнтів найбільш енергоефективною системою освітлення, завдяки якій вони зменшать експлуатаційні витрати, оптимізують робочий простір і підвищать продуктивність праці. Світлові рішення Philips, під’єднані до надійної ІТ-інфраструктурі Cisco, стануть основою «розумного» офісу майбутнього», — говорить Білл Б’єн, старший віце-президент, керівник відділу стратегії і маркетингу компанії Philips «Світлові рішення».

 

«Світ стає цифровим. Разом з Philips ми допоможемо власникам офісних будівель об’єднати в мережу свої системи освітлення, зробити їх більш енергоефективними і орієнтованими на забезпечення комфортних умов для співробітників», — зазначив Едвін Паалваст, старший віце-президент компанії Cisco з роботи із операторами зв’язку в EMEAR, виконавчий координатор альянсу Cisco-Philips.

 

Сьогодні частка освітлення в енергоспоживанні будівлі становить 40%. Ефективна інтегрована система освітлення Philips, підключена до мережі Cisco, дозволить скоротити експлуатаційні витрати на 80%, а також забезпечить співробітникам більш комфортне перебування в офісі: люди зможуть регулювати освітлення у відповідності до своїх уподобань та завдань, а також використовувати додаток на смартфоні для отримання доступу до додаткових послуг мережі.

Щоб продемонструвати переваги «Інтернету речей» в офісах, компанія Cisco встановлює інтегровану систему освітлення Philips у своєму головному офісі в Торонто.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Олеся Кравченко-Фісун

Тел.: +38 044 220 16 92

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua 

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій та взаємодії з державними та суспільними структурами Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, дод.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com 

 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..