Медіа

Philips та Массачусетський технологічний інститут – партнери у галузі інновацій


Загальний бюджет проекту п`ятирічного співробітництва компанії з Массачусетським технологічним інститутом складає 25 млн доларів.

Июнь 3, 2015

Андовер, штат Массачусетс, США – Компанія Royal Philips оголосила про початок п`ятирічної співпраці з Массачусетським технологічним інститутом. Його мета – розробка інновацій для вирішення нагальних проблем охорони здоров`я, а також розвиток інтелектуальних систем освітлення для створення більш привабливого вигляду міст та підтримки їхнього сьалого розвитку.

Цей глобальний для голландської компанії науково-дослідницький союз на території США є частиною стратегії Philips, спрямованої на розвиток інновацій, значущих для здоров`я та добробуту людей, а також стимулювання розвитку бізнесу. Окрім того, в межах глобальної стратегії науково-дослідницький підрозділ компанії – Philips Research – буде перенесено в Кембрідж, штат Массачусетс. Насичена інноваційна екосистема  району дозволить Philips ефективно співпрацювати з провідними інститутами та компаніями-партнерами.

 

Спільними зусиллями спеціалісти компанії та співробітники Массачусетського технологічного інституту збираються розвивати медичні технології для покращення результатів діагностики та лікування серцево-судинних та онкологічних захворювань (головних причин смертності населення у світі), а також для оптимізації витрат у системі охорони здоров`я. У сфері світлових рішень співпраця буле спрямована на розвиток енергоефективних міських систем освітлення. До речі, нещодавно Philips обладнала комплекс міського освітлення Лос-Анджелесу новітньою інтелектуальною системою управління Philips CityTouch на базі мобільних та хмарних технологій.

 

«Переміщення дослідницького підрозділу Philips в Кембрідж та співпраця з Массачусетським технологічним інститутом  відкриває нові горизонти для покращення результатів лікування, прогнозування перебігу та запобігання соціально-значущих захворювань. Це дозволить надати якісну і комплексну медичну допомогу на всіх етапах: від профілактики та діагностики - до лікування та реабілітації. Паралельно ми також будемо займатися розвитком інтелектуальних світлових рішень, які допоможуть  покращити декілька показників: енергоефективність, безпеку, ефективність праці та рівень життя людей», – зазначив Хенк ван Хаутен, глобальний керівник дослідницького підрозділу Philips Research.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до представника Philips:

Марія Клюквіна, Олеся Кравченко-Фісун

Тел: +38 044 220 16 92

Моб: +38 066 162 55 96

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua 

 

Іван Грибанов

Менеджер з корпоративних комунікацій Philips в Росії

Тел.: +7 (495) 937-93-00 доб.395; факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: ivan.gribanov@philips.com

 

Назім Турдумамбетов

Директор з корпоративних комунікацій Philips в Росії та СНД

Тел.: +7 (495) 937-93-00, доб.105, факс +7 (495) 937-93-59

E-mail: nazim.turdumambetov@philips.com

 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine.

.