Медіа

Philips встановила шість УЗД-апаратів у мережі клінік «Оксфорд Медікал»

Декабрь 23, 2015

Компанія Philips встановила шість ультразвукових систем ClearVue 650 та ClearVue 350 в мережі клінік «Оксфорд Медікал».  

 

УЗД-системи Philips ClearVue 350 і 650 з технологією Active Array розраховані на виконання широкого спектру ультразвукових досліджень – від урології, акушерства та гінекології, до досліджень молочних залоз, серцево-судинної та кістково-м`язової систем, а також абдомінальної та загальної візуалізації. Система  ClearVue 350 з технологією тривимірної візуалізації (3D) дозволяє отримувати високу якість зображень.

 

В системі ClearVue 650 крім 3D технології реалізована можливість чотиривимірної візуалізації (4D), яка покращує якість клінічних досліджень, підвищує точність діагностики і дозволяє на ранніх стадіях виявляти рідкісні або комплексні порушення серцевої діяльності дитини. Також ClearVue 650 має унікальну технологію Auto Face Reveal, яка чітко визначає і показує обличчя плоду навіть через тканини, які його вкривають.

 

УЗД-апарати встановлені в шести клініках мережі «Оксфорд Медікал»: ClearVue 650 – в Києві та Одесі, ClearVue 350 – в Житомирі, Рівному, Чернівцях і Буковелі. Спеціалісти Philips також провели тренінги з експлуатації УЗД-систем для медичних працівників мережі клінік.

 

«Ефективність лікування залежить, в першу чергу, від правильно і вчасно поставленого діагнозу. Важливу роль в цьому відіграє медичне обладнання. Ми в Philips раді, що з кожним роком в Україні з’являється більше медичного обладнання експертного класу, і, таким чином, підвищується якість лікування українських пацієнтів», – зазначив Андрій Серговський, керівник сектору Philips «Охорона здоров’я» в Україні.

 

«Ми обрали УЗД-системи Philips завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості медичного обладнання. Системи ClearVue 350 і 650 забезпечують високу точність діагностики і оптимізують робочий процес, збільшуючи кількість пацієнтів, яких можна обстежити в клініці», – прокоментувала головний лікар Київської клініки «Оксфорд Медікал» Марина Сірук.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до представника Philips:

Олеся Кравченко-Фісун

Тел.: +38 044 220 16 92

Моб.: +38 095 280 29 70

E-mail: Philips@rmconsulting.com.ua

 

Віктор Зінченко

PR-менеджер Philips в Україні

Тел: +38 044 490 98 48

E-mail: victor.zinchenko@philips.com 

 

.

Про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHI) – це міжнародна компанія, яка працює в галузі «здоров’я та добробуту» і мета якої – покращення якості життя людей шляхом впровадження значущих інновацій в сфері охорони здоров’я, споживчих товарів та світлових рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах. У 2014 році обсяг продажів склав 21,4 млрд євро, а в представництвах компанії працюють 105 000 співробітників у більш ніж 100 країнах. Компанія посідає провідні позиції у розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування вдома, у сфері енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення, а також електробритв та засобів особистої гігієни, приладів та засобів для догляду за порожниною рота. Новини про компанію Philips ви зможете знайти на веб-сайті https://www.philips.ua/ru або на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/PhilipsUkraine..